Konforlu Oda Konseptleri

Tatil yapacaksınız veya bir Rize’de konaklayacaksınız öncelikle ekonomik fiyatlar ve konforlu olarak konaklamak sizin için önemlidir. Rize apart otelleri arasında yer alan ve Çayeli bölgesinde en ekonomik fiyatlar ile sizlere konaklama imkanı sağlayan çay apart, bu alanda özel bir konuma sahiptir.

Konforlu Oda Konseptleri

Tatil yapacaksınız veya bir Rize’de konaklayacaksınız öncelikle ekonomik fiyatlar ve konforlu olarak konaklamak sizin için önemlidir. Rize apart otelleri arasında yer alan ve Çayeli bölgesinde en ekonomik fiyatlar ile sizlere konaklama imkanı sağlayan çay apart, bu alanda özel bir konuma sahiptir. Ekonomik bir şekilde konaklama imkanı sağlayan otel uzun yıllardır sektörde yer alan ve misafirlerine hizmet veren otel konumundadır. Uzun yıllardır sektörde yer ala ve bir aile işletmesi olarak hizmet veren çay apart, bölgenin en ekonomik fiyatları ve en kaliteli otel hizmetlerine sahip. Standart oda, suit oda, geniş oda gibi farklı oda hizmetlerini sizlere sunan Çayeli apart otel, farklı oda konseptleri ile sizlere hayal ettiğiniz konaklama imkanını sunuyor. Tam donanımlı daire hizmeti veren Çayeli apart, her isteğe ve her ihtiyaca cevap verilecek özellikle sahiptir. Standart oda hizmetlerinin yanı sıra ücretsiz otopark, ücretsiz internet gibi farklı özellikleri sizlere sunan, konaklamanız boyunca gürültüden uzak ve sakin bir şekilde tatil yapma imkanı sağlayan Çayeli apart, Rize apart otelleri arasında doğa ile baş başa kalarak konaklama yapabileceğiniz özelliklere sahiptir. Çayeli apart fiyatları ile de adından söz ettirmiş ve bölgenin en ekonomik fiyatlarını sizlere sunmuştur.

Avantajlı Fiyatlar

Çayeli konaklama ihtiyaçlarınızla tercih edebileceğiniz, ailenizle, eşinizle, çocuğunuzla gelebileceğiniz otel konseptinde sahip olan apart otel bu bölgede en kaliteli ve en konforlu hizmetleri sizleri sunuyor. Ulaşım kolaylığı sağlayan ve merkezi lokasyona sahip olan çay apart her noktaya kolayca ulaşabilmenizi sağlıyor. Bu özelliğiyle tatiliniz boyunca ulaşım kolaylığı yaşamanızı ve ulaşım için daha az zaman ayırmanızı sağlıyor. Bir çok avantajı sizlere sunan ve fiyat avantajı ile sizlere daha ekonomik ve tatil yapma imkanı sağlayan otel bir tık uzağımızda yer alıyor

Yunus

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0