Konkasör Hizmetleri

​Beton kırma, eleme ve ayırma imalatı için gerekli olan beton santrali kapasitesine sahip olan firmanın müşterileri için kiralık konkasör makineleri de vardır.

Konkasör Hizmetleri

Beton kırma, eleme ve ayırma imalatı için gerekli olan beton santrali kapasitesine sahip olan firmanın müşterileri için kiralık konkasör makineleri de vardır. Hazır beton ve hazır kum gibi işlenmiş malzemelerin satın alımları ekonomik fiyatlarda yapılmakta. Kaliteli işçilik ve makine yedek parça üretimleri ile garantili hizmet sunmakta.

Satılık konkasör modellerinde çalışma sahasına göre farklı makineleri bulmak mümkün. Çalışma sahalarının şartlarına ve zorluğuna göre önerilen konkasör makinelerine yer verilir. Çalışma sahaları ve inşaat olan bölgelere özel beton santrallerinde hazır beton ve çimento gibi ürünler içinde sipariş alınmakta.

Konkasör Yedek Parça Tesisleri

Satılık konkasör makine ürünlerinin yanında, bu makineleri oluşturan ve çalışma performansını en iyi seviyeye taşıyan parçalara listede yer verilmiştir. Makinelerin eleme, kırma, düzeltme, titreşim, dökme gibi işlemleri için kullanılan başlık parçalarının çeşitlerine yer verilmiştir. Maden çalışma sektöründe yapılan kazı ve kaynak çıkarmada tercih edilebilecek yeni konkasör makineler eklenmiştir.

Satılık beton santrali ile hazır üretilmiş ve beklemede olan beton, kireç ve çimento gibi malzemeleri saf halde bulacağınız tesise sahiptir. Kullanım yerine ve amacına göre özel hazırlanan ve bekletilen ürünler için satışlar yapılmakta. Bu ürünleri santral ve tesislerden çıkarmak isteyen firmalar için makine parça desteği sağlanıyor.

Kum Eleme Makineleri

Satılık konkasör makinelerinin içinde kum eleme ve beton kırma araçları yer almakta. Eleme işlemlerini hızlı ve kolay şekilde yapan, AR-GE teknolojisi ile otomasyonu eve gelen lanmış cihazları bulabilirsiniz. Kum eleme, kum çıkarma ve elemesi için istenen konkasör makine cihazları satış listesinde özelliklerine göre eklenir.

Beton santrali malzeme çıkarımları için ihtiyaç duyulan ağır makine tesisatı ve parçaları satın alınabilir. Beton ihtiyacı duyulan çalışma alanları için hazır satışlar yapılmakta.

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2018, 17:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0