Konstrüksiyon Projeleri

Her projeye uygun olarak tasarlanabilir, her uzunluğa, her genişliğe uygun olarak yapılabilen sistemler olan Çelik çatı sistemleri günümüzde kapalı pazarlarda, büyük alışveriş merkezlerinde, geniş kapalı otoparklarda, fabrikalarda, üretim tesislerinde, spor salonlarında, fuar alanlarında hayatımızın her noktasında yer almaktadır.

Konstrüksiyon Projeleri

Her projeye uygun olarak tasarlanabilir, her uzunluğa, her genişliğe uygun olarak yapılabilen sistemler olan Çelik çatı sistemleri günümüzde kapalı pazarlarda, büyük alışveriş merkezlerinde, geniş kapalı otoparklarda, fabrikalarda, üretim tesislerinde, spor salonlarında, fuar alanlarında hayatımızın her noktasında yer almaktadır. Bu kadar yaygın tercih edilmesinin temel sebebi ekonomik maliyet ile çözülebilen sistemler olmasının yanı sıra kolay uygulanabilen ve uzun ömürlü olan sistemler olmasıdır. Betonarme yapılara göre bakım gerektirmeyen, çok uzun yıllar kullanılabilen, maksimum güvenli ve estetik açıdan hafif olan bu çatı sistemleri deprem ve afet durumlarında da insan sağlığına zarar vermeyen, can kaybına minimum seviyelerde tutan sistemler olduğu için tercih edilmektedir. Çok sayıda mesnet ayağına sahip olduğu için statik taşıma gücü yüksek olan, üzerinde biriken kar ve yağmur suyunu kolay bir şekilde direne edecek sisteme sahip olan çelik çatı sistemleri diğer yapılara kıyasla çok daha estetik görünüme sahip olmaktadır.

Çok sıcak, çok soğuk havalarda, dış ortam hava sıcaklıklarına karşı dayanıklı olan, kış ve yaz mevsimini özelliklerine karşı mukavemeti yüksek bir yapı olan çelik çatı sistemleri çelik konstrüksiyon yapılar içerisinde en fazla tercih edilen çatı sistemlerdir. Geniş alanlar için tercih edilen, Çelik depo hangar gibi sistemlerin çatısını kapatmak içinde kullanılan çelik çatı sistemleri aynı zamanda taşıyıcı görevi gören hareketli vinçlerin bağlandığı çatılar olarak da görev yapmaktadır. Ayrıca hangar ve depo sistemlerinde yer alan çelik asma kat ara kat sistemlerinin de bağlandığı ve taşıyıcı görevi gören çelik çatı sistemleri bu alanda fonksiyonel kullanım özelliğine sahip olan sistemlerdir. Çelik konstrüksiyon sistemleri sadece büyük yapılarda değil küçük yapılar da tercih edilmektedir. Günümüzde prefabrik yapıların temel iskeleti olan ve çok yaygın bir şekilde kullanılan çelik konstrüksiyon hizmetleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yunus

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0