Köpek eğitimi Sarıyer

Köpek eğitimi Sarıyer

            Hemen hemen hepimizin beslediği bir köpeği vardır. Ancak kaçımız köpeğimize, ırk, cins ve karakteristik özelliklerine dair bilgi sahibiyiz? Bütün bu bilgi eksikliğimiz dolayısıyla köpeğimiz ile yeteri iletişimi kuramıyor ve farkında olmadan zaman zaman travmalar geçirmelerine sebep bile olabiliyoruz. Bu ve benzeri birçok sorun sebebiyle olması gereken düzeyde iletişim kuramamaktayız köpeklerimiz ile. Köpek eğitimi Sarıyer kampüsü, bizleri köpeklerimiz ile yeniden tanıştırıyor ve yeniden kaynaştırıyor. Burada verilen yüksek kalite de rehabilite ve eğitim sonrası, bambaşka bir köpek ile karşılaştırılıyoruz.

 

            Köpek eğitimi Sarıyer kampüsün de sağlayan eğitim sayesinde, onu çok daha iyi anlıyor, tanıyor, duygu ve taleplerine daha doğru karşılıklar vererek köpeğimizi daha mutlu edebiliyoruz. Burada sunulan profesyonel eğitim sayesinde, köpeğimiz daha sakin, daha bilinçli, daha akıllı ve daha üretken bir hale dönüşüyor. Algı ve yorumlama kabiliyeti ile birlikte hareket yetenekleri de son derece gelişmiş bir hala dönüşüyor. Verilen komutlara duyarlı, nerde ne yapması ve yapmaması gereken bir canlıya dönüşüyorlar. Tüm bu kazanılmış özel yetenekler dolayısıyla onunla yaşamak hem daha kolaylaşıyor ve hem de daha heyecan verici bir hal alıyor. Aynı zaman da güvenle, korkusuz ve endişesiz dışarı gezmeleri, insanlarla olan anlamlı ve sıcak diyalog kuruyor olmaları da ayrı bir memnuniyet konusudur. Köpek Eğitimi Sarıyerkompleksi, son derece modern ve işinin uzmanları tarafından eğitim verilen özel bir yerdir.

 

 

Köpeğinize verilen eğitim süresince bakımı, yeme ve içmeleri özel bir menüye tabi tutulmakta ve son derece hijyen koşullarda barındırılmaktadır. Düzenli sağlık kontrolü yapılmakta en küçük olumsuzlukta bile yine işin uzmanları tarafından müdahalede tabi tutulmaktadırlar. Verilen bu kaliteli eğitim sonucunda, siz işinizde ya da evinizden başka bir yerde olsanız dahi gözünüz arkada kalmayacaktır. Artık biliyorsunuz ki, sizinle ya da sizsiz ne yapması gerektiğini ve ne yapmaması gerektiğini bilen bir köpeğe sahipsiniz. Bu durum sayesinde köpeğiniz ile daha sağlam bir ilişki kuruyor ve daha etkin sosyal paylaşımlar içerisine giriyorsunuz. Algı ve yorumlama yetisi gelişmiş, yetenek kabiliyeti belirgin şekil de öne çıkmış olan köpeğiniz ile çeşitli gösterile bile yapmanız mümkün hale gelmektedir.

 

            Bilinçli eller ile verilen bu eğitimler sonrası hayvanın size teslim işlemi gerçekleşmektedir. Size teslim işlemi yapıldıktan sonra bile, Köpek Pansiyonu Sarıyer kampüsü sizlerle olan iletişim ve bağını koparmıyor, sizi arayarak köpeğin gelişim sürecine dair bilgi almaya ve vermeye devam etmektedir. Bu yüksek hassasiyet dolayısıyla oluşabilecek en küçük komplikasyonlara bile engel olunmuş olmaktadır. Yemesine, içmesine ve doğal gereksinimlerini nasıl gidermesi gerektiğine kadar her türlü komuta yüksek derece de uyum sağlayan köpeğiniz, hem sizin hem de kendi yaşam kalitesini yükseltmiş olmaktadır. Yaşam kalitesi yükselen köpeğiniz, daha mutlu, daha hayat dolu ve daha üretken hale dönüşmektedir.

 

            Kendisi ile iletişim kurmakta zorlanmadığınız, sizi anlayan ve sizin de kendisini anladığınız köpeğiniz yapacağı sevgi dolu hareketleri ile bütün bunları size de gösterecektir. Bu özel eğitim kurumu olan, köpek eğitim Sarıyer kampüsü yürekten teşekkürü hak eden bir kuruluş buca eve gelen ğuna bizzat tanıklık edeceksiniz. Gösterdikleri yüksek hassasiyet, işlerine duydukları saygı, profesyonel ekip çalışması sayesinde beklentilerinizin de üzerin de değişimlere sizleri de tanıştırmaktadır. Köpeğinize verilen eğitimleri ve bu eğitimlerin komutları, alınan komutlara verilen tepkileri içeren detaylı bilgiler de sizlere aktarılmakta ve daha sağlıklı iletişim kurmanıza da ayrıca önem verilmektedir. Siz de köpeğinizde ki bu muhteşem değişim ve dönüşüme tanık olmak istiyorsanız, Köpek Oteli Sarıyer kampüsüne davetlisiniz.

Hause Of İstanbul Dog Kennel

 

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2018, 12:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0