LED AYDINLATMA MODELLERİ

VATAN YATIRIM VE DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ, özellikle iç mekan led aydınlatma konusunda uzmanlaşmıştır ve evler, ofisler, mağaza ve marketler için en uygun led aydınlatma çözümleri sunmaktadır.

LED AYDINLATMA MODELLERİ

VATAN YATIRIM VE DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ, özellikle iç mekan led aydınlatma konusunda uzmanlaşmıştır ve evler, ofisler, mağaza ve marketler için en uygun led aydınlatma çözümleri sunmaktadır. www.ledayled.com adresine girerek tüm iç mekanled aydınlatma ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz.

Üretim ve ithalatı yapılan başlıca Led Aydınlatma Ürünleri:

Şerit led, led spot, 60x60 led panel, Bant Armatür, Ufo Led Ampul, Endüstriyel Led Ampul, , Led Fabrika Armatürü, Sıva üstü Led Armatür, Led Trafo, Ray Spot, Led Ampul, Modül Led, , Star Led Spot.

Led Aydınlatma ürünleri içerisinde en sık kullanılan ürün Şerit Led ve Led Trafosu dur. Şerit Led, daha ziyade dekoratif amaçla kullanılan bir led aydınlatma ürünüdür.

Kişisel kullanıcıların en sık sorduğu soru , Şerit Led Uygulaması ve Şerit led Bağlantısı Nasıl Yapılır sorusudur. Firmanın web sitesinde bu konuyla ilgili detaylı açıklamalar mevcut:

3 çip Şerit led uygulanırken 1 metre için 1 Amper trafo hesap edilmelidir. 10 metre üç çip şerit led, en az 10A led trafosu ile çalıştırılmalıdır. Led Trafo , Led Adaptör  ün daha büyük amperde olmasının sakıncası yoktur, aksine hem ledin hem led trafonun ömrü daha uzun olur.

8 çip şerit led uygulandığında ise 1 metre için 1.2 Amper led trafosu led adaptör kullanılmalıdır. 10 metre 8 çip şerit led  için en az 12.5 Amper led trafosu gereklidir.

 

Şerit Led bağlantısı yapılırken her 10 metrede bir led trafodan kablo çekilerek güç alınırsa sonlara doğru ledlerin ışığının azalmasının önüne geçilmiş olur. Birden fazla rulo kullanıldığında diğer bir yöntem,led trafoyu  ilk 5 veya 10 metreden sonra bağlamaktır. Böyleceled trafo her iki tarafa eşit güç sağlamış olur ve ışık daha homojen görünür.

ŞeritLedler her 5 cm de bir kesilip lehimle ekleme yapılabilir. Ekleme yapılırken şerit led üzerindeki +/ – işaretlerine dikkat etmek gerekir. Şerit led bağlantısı yapılırken (+) ve (-) yönüne dikkat etmelidir. (+) uç diğer ledin (+) ucuna, (-) uç diğer ledin (-) ucuna bağlanmalıdır. Aynı şekilde şerit ledi, led trafoya bağlarken de (+) ve (-) uçlar ledadaptör led trafodaki yerlerine doğru bağlanmalıdır.

www.ledayled.com sitesinde led panel, led spot, şerit led , led bant armatür, led ampul, modül led , Ufo Led Ampul, Endüstriyel Led Ampul, Filament Led AmpulLed Fabrika Armatürü ve led trafoları en uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Ayrıca şerit led uygulaması, şerit led bağlantısı ve led adaptör bağlantısı hakkında da yeterli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2019, 10:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER