Lüx Alışverişte Moda Severlerin Tercihi

2012 yılının Mart ayında kapalı sistem lüks alışveriş altyapısı ile hizmetlerine başlayan firma, 2018 yılının Ocak ayından itibaren aldığı yatırımlarla tüm moda severlere kapılarını açmış bulunuyor.

Lüx Alışverişte Moda Severlerin Tercihi

2012 yılının Mart ayında kapalı sistem lüks alışveriş altyapısı ile hizmetlerine başlayan firma, 2018 yılının Ocak ayından itibaren aldığı yatırımlarla tüm moda severlere kapılarını açmış bulunuyor. Modazzo.com üzerinden Louis Vuitton gibi dünyanın en seçkin markalarına ev sahipliği yapan firma, Private Shopping alt yapısını benimseyerek yalnızca referansla üye kabul ediyor. Sitede bulunan indirim fırsatları ve gucci gibi orijinal markaları doğrudan kullanıcısına ulaştıran firma, müşteri talep ve önerilerine de büyük önem veriyor.

Hizmet ve Temel Misyon

Satışı gerçekleştirilen ürünler, dünyanın en seçkin markalarına ait koleksiyonlarının ı kapsamıyor. Yalnızca kullanıcıların en çok tercih ettikleri ürünlerin sınırlı sayıda satışı yapılıyor. Burberry gibi moda takipçilerinin en çok tercih ettikleri markanın belli başlı ürünlerini kullanıcılarla buluşturan firma, Amerika'daki 12 farklı departmandaki stok ürünlerin bilgilerini de anlık olarak paylaşıyor. Ürün satışlarının yanı sıra 6 ayda bir yapılan çeşitli anketler neticesinde site ara yüzü, marka seçimleri ve ürün çeşitleri konusunda interaktif bir çalışma metodu yürütülüyor.

modazzo.com

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2018, 09:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0