MaCity Hotel İstanbul'un incisi

Bilindiği gibi ülkemizde turizm sektörünün lokomotifi konumunda olan otellerin kalitesi ve konforu son derece önem arz etmektedir.

MaCity Hotel İstanbul'un incisi

Bilindiği gibi ülkemizde turizm sektörünün lokomotifi konumunda olan otellerin kalitesi ve konforu son derece önem arz etmektedir. İstanbul Maltepe'de faaliyet gösteren MaCity Hotel son derece konforlu ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile İstanbul'daki yerli ve yabancı turistlere kaliteli bir konaklama imkanı sunmaktadır. Bilindiği gibi turizm sektörü ülkemizin kalkınmasında ve ekonomik yapısında önemli bir rol oynamaktadır. Ülkemizdeki otellerin şıklığı ve kalitesi ülkemize gelecek olan turistlerin de kalitesini arttırmakta aynı zamanda ülkemize döviz girişine de olanak sağlamaktadır.

Ülkemizdeki otellerin kalitesi önemlidir

Ülkemizin ekonomisinin lokomotifi konumunda olan turizm sektörünün en önemli ayağı turizm işletmeleri turizm işletmelerinin en önemlileri ise hotellerdir. İstanbul Maltepe otelleri arasında en çok tercih edilen otel MaCity Hotel’dir. MaCity Hotel özellikle arama motorlarına Maltepe otel yazan bireylerde en çok tıklanan ve en çok tercih edilen ilk sıralarda yer alan hoteller arasındadır. MaCity Hotel’de 4 ayrı o da seçeneği bulunur. Deluxe oda seçeneği, superior oda seçeneği, duble oda seçeneği ve  twin oda MaCity Hotel içerisinde konaklanabilecek en güzel odalardır. Ayrıca MaCity Hotel’in en alt katında dünya mutfaklarının özgün yemeklerinin olduğu ve çok çeşitli içecek seçeneklerinin de bulunduğu bir kafe yer almaktadır. Öte yandan MaCity Hotel’in etkin ve kullanışlı internet sitesi de hotel hakkında bilgi edinilmesine olanak sağlamaktadır.

Turan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0