Maltepe Oto Ekspertiz

Yılların getirmiş olduğu tecrübe ve alanında uzman olan çalışanları ile İstanbul'un Maltepe ve Kartal bölgelerinde hizmet vermekte olan firmamız 9 yıldır sektör içerisindedir.

Maltepe Oto Ekspertiz

Yılların getirmiş ğu tecrübe ve alanında uzman olan çalışanları ile İstanbul'un Maltepe ve Kartal bölgelerinde hizmet vermekte olan firmamız 9 yıldır sektör içerisinr. Yılların getirmiş ğu tecrübe ve alanında uzman olan çalışanları ile İstanbul'un Maltepe ve Kartal bölgelerinde hizmet vermekte olan firmamız 9 yıldır sektör içerisinr. konusunda firmamız ile irtibata geçmek, verilen hizmetlerin içeriğini öğrenmek için web sitemiz ziyaret edilebilir. Araç testleri esnasında kullanılmakta olan son teknoloji test cihazları sayesinde aracın iç kısmında oluşmuş olan her hangi bir sorun anlık olarak tespit edilebilir.

Oto Ekspertiz Hizmet Seçenekleri

Oto ekspertiz hizmetlerini alacak olan kişi için muayeneye girmeden önce aracın bütün sorunlarını düzeltmek öncelikli etmenlerden bir tanesidir. Bu nedenle aracı muayeneye sokmadan önce bütün testlerin yaptırılması ve bir sorun var ise giderilmesi sağlanır. Oto ekspertiz hizmetleri kapsamında vermekte ğumuz hizmet seçenekleri bilgisayarlı raporlama da dahil olmak üzere geniş bir alanı kapsar. hizmetleri için firmamız ile irtibata geçebilmek ve randevu alabilmek mümkün olmaktadır.

Test Seçenekleri

Firmamız bünyesinde araçlara uygulanacak olan test seçenekler pek çok alternatiften oluşmaktadır. Boya ve kaporta testi, motor performansı testi, arıza testi, Dyno testi ve OBD beyin testi alınabilecek hizmetler içerisinde bulunur. hizmetleri konusunda İstanbul'un Anadolu yakası dahil olmak üzere pek çok semtte şubesi olan firmamız kaliteli bir hizmet sunumunu müşterilere sunmakta ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya çalışmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2018, 08:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0