Market Dolapları

Evlerimizde ve iş yerlerinde mutfak malzemelerinin büyük çoğunluğun şarküteri ürünleri oluşturmaktadır.

Market Dolapları

Evlerimizde ve iş yerlerinde mutfak malzemelerinin büyük çoğunluğun şarküteri ürünleri oluşturmaktadır. Şarküteri ürünleri belirli bir sıcaklıkta olan ortamlarda saklanarak daha uzun süre korunabilmektedir. Marketlerde şarküteri ürünlerinin soğuk hava dolaplarında bulundurulduğunu görmekteyiz. Evlerimizde de bu ürünleri buzdolaplarında muhafaza etmeye çalışmaktayız. tüm ürünleri ayarlanabilir bir sıcaklıkta uzun süre korumaktadır. Marketlerde, evlerde veya bazı işyerlerinde şarküteri ürünlerinin konulabileceği dolap çeşitlerini inancteknik.com.tr sitesinde bulabilirsiniz. Et ürünleri için farklı, süt ürünleri için farklı modeller kullanılmaktadır.

Soğuk Hava Dolapları

Şarküteri ürünleri için ihtiyaç duyulan ve istenilen ölçülerde soğuk hava dolapları çeşitleri, inanç soğutma sistemleri firması ürünleri arasında bulabilirsiniz. Soğutma sistemleri, kullanılacak olan yerin ölçülerine göre özel olarak yapılabilmekte ve imalatçı firmalar tarafından yerinde monte edilmektedir. Soğutma sistemleri evlerimizde kullandığımız buzdolaplarının yatay ve daha geniş, üst bölümü cam kaplamalı şeklidir. Evlerimizde yaz aylarından hazırlanan bazı kışlık sebze yiyeceklerin saklanması için farklı türlerini yani derin dondurucuları kullanırız.

Şarküteri Dolap Modelleri

Özellikle büyük marketlerde ve şarküteri dükkanlarında iş yerinin fiziki yapısına göre özel olarak yapılmış şarküteri dolaplarını görürüz. İnanç soğutma sistemleri firmasının üretmiş buca eve gelen ğu şarküteri dolapları modelleri arasında, Sydney modeli, yılan modelleri, yılan bombe modelleri, sparta modelleri, Melbourne modelleri, sütlük opsiyonları, stow modelleri, salta modelleri, manama modeli, maçon modeli, Hawaii, darwın, coldbaınmaire gibi çok sayıda dolap modelleri bulunmaktadır. Müşteri ihtiyacına ve kullanacağı alana göre uygun modeli seçerek sipariş verebilir.

Ürün Saklama

Şarküteri dolapları genellikle süt ve süt ürünleri, et ürünleri gibi belirli bir soğuk hava şartlarında saklanması gereken ürünlerin muhafazası için kullanılmaktadır. Marketlerde bu tür ürünler bu dolaplar içesinde hem muhafaza edilmekte hem de reyon olarak kullanılarak ürünlerin teşhiri yapılmaktadır. Müşteri bu dolaplar içerisindeki ürünleri görerek seçmekte ve satın almaktadır. Süt ürünleri genellikle raf modelli dolaplar içerisinde bulunmakta ve kapakları sürekli kapalı tutulmaktadır. Şarküteri dolapları özel soğutma sistemleri sayesinde dolap içi hava sıcaklığını hep aynı seviyede tutmakta ve ürünlerin sıcaktan zarar görmesini önlemekte ve aşırı soğutarak donmasını da önlemektedir.

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2018, 14:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0