Medyum Saliha Hoca Kimdir?

Medyumlar hakkında yaşamımızın her döneminde farklı bilgilere ulaşmışızdır. Kimileri büyücü olarak tanıtmakta, kimileri burç yorumcusu kimisi de rüya tabircisi olarak onlardan bahsetmektedir. Bu günkü yazımızda ele aldığımız kişi ise Medyum Saliha Hoca olarak tanınan ve başarılarından sıklıkla bahsedilen medyumdur. Aşk büyüsü ve diğer birçok büyü konusunda tecrübeleri olan Medyum Saliha Hanım ile ilgili merak ettikleriniz yazımızda sizleri bekliyor.

Medyum Saliha Hoca Kimdir?

Medyumluk zaman içinde değişime uğrayan ama asli görev ve vazifelerinden asla vazgeçmeyen bir ekol bir yaşam biçimidir. Medyum Saliha Hoca ve ailesi dünyada medyumluk denilen bu ekolün en önemli temsilcilerindendir. Ancak başta da belirtmekte fayda var ki her isteyen kişi kesinlikle medyum olamamaktadır. Kıymetli hoca hanım ile yaptığımız görüşmede bizlere medyum bir aileden geldiğini ve küçük yaşlardan itibaren yetenekleri hakkında aile büyükleri tarafından eğitime tabi tutulduğunu ifade ediyor. Başarılı medyumlar arasında gösterilen Medyum Saliha, özellikle aşk büyüsü ve buna bağlı olarak bağlama büyüsünde de üstün başarılar kazandığı bilinen bir medyumdur.

Diğer yandan insanların en merak ettiği bir diğer konu ise kara büyüler ile ilgilidir. Medyum Saliha, bu karmanın içinde yer alan en etkili papaz büyüsü ve papaz büyüsüne bağlı olarak yapılan diğer büyüler konusunda hem görüşüne danışılan bir uzman hem de büyü bozma konusunda başarılı bir medyumdur. Aşk büyüsü işlemlerinin risklerini ve gerekli analizlerini yaparak kişilere bu konuda olabilecekleri söylemektedir. Bağlama büyüsü konusunda olan yeteneklerini papaz büyüsü yapma konusunda da kullanabildiğini hem danışanları hem de kendisini tanıyanlar çok iyi bilmektedirler. Kendi ifadesi ile büyü yapmak derin bir ilim kuyusuna girmektir. O kuyu karanlıktır. Papaz büyüsü de olsa aşk büyüleri de olsa medyum olmayan kimse o kuyuda boğulur.

Medyum Saliha Hoca ve Büyüler

Büyü konusunda çok eski kaynaklara ulaşabilmeniz ya da en azından o kaynaklar hakkında bilgi edinebilmeniz mümkündür. Örneğin bir kabala kitabı denildiğinde bunun varlığının tartışmasız olduğu bilinir ancak o kitabın kimlerde olabileceği konusunda kimsenin net fikirleri yoktur. Medyum Saliha Hanım, büyüler konusundaki ilk ilim tahsilini ailesinden almıştır. Büyücülük, medyumluk, kahinlik gibi ilimler sonradan kazanılacak meziyetler değildir. Bunlar ruhani bir şekilde aileden geçen özelliklerdir. Hatta medyum bir ailenin her çocuğu medyum olmaz. Bunun yanında özellikle de aşk büyüsü konusunda insanların yüksek talepleri bulunmaktadır.

Aşk büyüleri ya da bağlama büyüleri hiç fark etmez, kesinlikle ve kesinlikle en iyi medyumlar tarafından yapılmalıdır. Medyumlar cinlere hükmetseler de cinci hoca değildirler. Çünkü cinci hocalar cinlerin emrini girmiş kimselerdir. Medyum Saliha gibi kara büyüler ve papaz büyüsü konusundaki uzman medyumlar ise cinleri emri altına almayı başarmış kişilerdir. İnsanoğlu medyumlardan yıllar boyunca aşk büyüsü başta olmak üzere bağlama büyüsü, papaz büyüsü, kara büyüler gibi konularda yardım istemiştir. Kimi insanlar gelecekten haber sormuş kimi insanlarda yıldızlardan haber istemiştir. Medyum Saliha Hanım, hem yıldız ilminde yani burçlar konusunda başarılı hem de kehanet konusunda uzman bir medyumdur.

Büyücülük konusunda kesinlikle yıldız ilimi gereklidir. Medyum Saliha Hoca bir kişi aşk büyüsü istediğinde ya da bağlama büyüsü yaptırma talebiyle geldiğinde o kişiye özel yıldızname açıldığını, ardından da bir takım özel hesaplamalar ile o kişiye en uygun büyünün tasarlandığını ifade ediyor. Maalesef ki ne gönül derdimizi ne de bir çok hastalığımızı modern dünyada çözecek başka bir yol bulamadığımız zamanlar olmaktadır. Medyum Saliha hoca böyle zamanlarda sırlı dualar, tılsımlar ve büyüler ile insanlara faydalı olan medyumların başını çekenlerden birisidir.

Medyum Saliha Rüya Tabirleri

Rüya tabirleri konusunda sayısız kaynağa ulaşmanız mümkün. Özellikle de İslami literatürde birçok kaynak elimizde mevcuttur. Ancak yine de bildiğimiz bir şey var ki o da rüyaların kesinlikle uzmanı tarafından yorumlanması gerektiğidir. Medyum Saliha Hoca büyü bozma konusunda da rüya tabirleri konusundan yardım aldığını söylemektedir. Örneğin aşk büyüsü yapılmış bir insan ile papaz büyüsü yapılmış bir insanı gördüğü rüyalar farklıdır. Ya da bağlama büyüsü yapılmış birisi ile kara büyü yapılmış birisinin rüyalarından bunu anlamak profesyonel medyumlar tarafından çocuk oyuncağıdır.

Medyum Saliha Hanım özellikle rüya tabirciliğinin bu açıdan da merak konusu olduğunu dile getiriyor. Esasında rüya ilimleri çok geniş bir konu olarak biliniyor. Hocamız rüya tabirciliğinin de el almak ve iyi bir öngörü yeteneğine sahip olmak ile olabileceğinin de altını çizmektedir. Bazı rüyalar vardır ki bunlar istihare rüyaları olarak adlandırılır ve ona göre yorumlanır. Bazı rüyalar vardır ki yorumlamaya bile gerek yoktur. Bazı rüyalar vardır ki gelecek konusunda bir takım bilgiler verebilir. Bazı rüyalar da vardır ki manevi bazı işaretleri taşır.

Medyum Saliha Hoca her ne koşulda olursa olsun rüya tabirleri konusunda havluyu işim ehline teslim etmek gerektiğine dikkat çekiyor. Zira doğru rüya tabiri sileri türlü bela ve musibetlerden koruyabildiği gibi, büyüler konusunda da erkek-n davranmanıza yardımcı olabilir. En iyi medyumlar arasında bile olsa herkes rüya tabircisi olmak zorunda değildir. Medyum Saliha bu konuda dedelerinden aldığı icazet sayesinde rüya tabiri konusunda da kendisini geliştirmiş bir medyum olarak tanınıyor.

Medyum Saliha Hoca Hakkında Yorumlar

İşin özü olarak bir kimse işini iyi yapıp yapmadığı konusunda mutlaka araştırılmalıdır. Bizler en küçük bir alışveriş ya da özel bir eşya alacağımız zaman kalitesini ve içeriğini araştıran insanlarız. Bu sebepten dolayı da medyumlar konusunda özel araştırmalar yapmaya karar verdik. Medyum Saliha Hoca konusunda bizlerin ulaştığı insanların ve çevremizde kendisine danışan kimselerin yorumları oldukça şaşırtıcıydı. Aşk büyüsü konusunda neredeyse bir ekol, papaz büyüsü konusunda bir üstat olarak görülen medyum Saliha insanların bağlama büyüsü ve kara büyüler konusunda sıkça başvurduğu medyumlardan birisi. Hoca Hanım’a bu güne kadar başvurarak talimatlarını yerine getiren herken istediğine kavuşmuş olarak karşımıza çıkıyor.

İnsanların Medyum Saliha’ya karşı doğal bir sevgi ve içten bir saygısı var. Bunu da insanların yoğun emek ve mesaileri sonunda elde ettikleri büyü başarılarına ya da burçlar gibi, rüya tabirleri gibi konularda söylediklerinin çıkmasına bağlamak mümkündür. Medyum Saliha Hoca özellikle de günümüzde bir çok insanın derdi olan ilişkiler konusunda başarılı olduğu aşk büyüsü ile adını duyurmuştur. Tabi ki kendi deyisi ile papaz büyüsü ve kara büyü bozma konularında sayılı medyumlardan biridir. Büyü bozma konusu da tecrübe edenlerinin varsa bilirler büyü yapma konusundan daha zor bir konudur.

Medyum Saliha Hoca her ne koşulda olursa olsun insanların sıkıntılarını gidermek için derin büyü ilminden ve sırlı dualardan faydalanmaktadır. Büyücülük aslında sanıldığı gibi kirli paslı ve zihinlere yerleştirilen cadı figürleri ile ilgili bir durum değildir. İnsanlar bağlama büyüsü ya da aşk büyüsü için başvurdukları medyum Saliha Hoca’nın kültürlü yaklaşımı ve hayata bakış açısından da oldukça etkilenmektedirler. Bu sebeple kendisine büyü yaptıran kimselerin yorumları oldukça güzel ve iç açıcı yorumlar olarak karşımıza çıkıyor.

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2020, 21:41

Öncel eski Ahmet

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0