Modern Eğlence Anlayışı Metro Playland Parkurlarında

Son yılların en ilginç oyun alanlarından biri olan duvarları tırmanmak, özellikle çocuklar için gençler için popüler bir etkinlik.

Modern Eğlence Anlayışı Metro Playland Parkurlarında

 

Son yılların en ilginç oyun alanlarından biri olan duvarları tırmanmak, özellikle çocuklar için gençler için popüler bir etkinlik. Metro Playland alışılmadık ve şaşırtıcı tırmanma duvarlarıyla dikkat çekiyor ve eğlence konseptine yeni bir boyut katıyor. Parlak ve canlı figürlerle dekore edilmiş duvarları tırmanmak, Metro Playland’te ilgi çekici tasarımlarıyla çocuk araba yarışı parkuru hizmetini müşterilere sunulmaktadır. Spor ve eğlenceyi cesaretle birleştiren bir etkinlik olarak çocuk basketbol parkuru, ip parkurları ve kule yapıları ile birleşiyor ve doğru yerlerin en güvenilir ve kaliteli yerlerinde bulunuyor.

Çocuk Parkurlarının Özellikleri

Kalitatif ve güvenilir olan çocuk eğlence parkuru her zaman bakımlıdır.

Uluslararası standart ve sertifikalı Hollanda düşme koruma sistemi.

Bireysel statik hesaplamalar bilgisayar yazılımı kullanılarak çocuk oyun parkuru yapılır.

Kullanılan ekipman yüksek kalite ve güvenilirliğe sahiptir.

Görsel tasarımı ve temalı tırmanma duvarı için caziptir.

İç ve dış mekanlara güvenlik önlemleri alınarak çocuk buz okeyi parkuru inşa edilir.

Düşük maliyet ve bireysel tasarım ile çocuk motor yarışı parkuru hizmeti verilir.

Uzman ekipler tarafından geliştirilmiştir.

Çocuklar ve gençler için çok hoş bir açık alan olan duvar parkurları, Metro Playland çocuk top havuzu parkuru garantisi ile spor ve eğlencenin birleştiği bir tırmanma duvarı olarak inşa edilmiştir. İlk kurulumlarında, kötü hava koşulları nedeniyle tırmanmanın imkansız olduğu günlerde bile dağcılık için inşa edilen duvar yolları, çocuklar ve gençler için eğlenceli ve heyecan verici bir oyun alanı haline geldi. Müşterilerin gereksinimlerine uygun olarak açık veya kapalı binalarda inşa edilir ve istenilen ebatta kurulur ve her türlü kuruluşta kullanılır.

İdeal Çözümler Ve Güvenlik Sınırları İle Metro Playland Parkurları

Her türlü kuruluş ve bölge için ideal çözümler üreten Metro Playland, çocuk çarpışan araba parkuru ile görsel bir şölenin tadını çıkarmak için güzel ve canlı projeler gerçekleştiriyor. Fiziksel ve zihinsel gelişime büyük katkıda bulunan tırmanma duvarları, özellikle çocukların aşağı inmek istemediği bir oyun alanıdır. Hollandalı bir düşme durağı ile en güvenilir tırmanma duvarlarını inşa eden Metro Playland, uluslararası standartlara ve sertifikalara sahip düşme koruma sistemi olan çocuklar için güvenilir oyun alanları oluşturur.

 

Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2019, 16:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER