Özgün Çizgileri İle Bir Dövme Sanatçısı - Evaldas Gulbinas

Özgün Çizgileri İle Bir Dövme Sanatçısı - Evaldas Gulbinas - efka tattooart

Özgün Çizgileri İle Bir Dövme Sanatçısı - Evaldas Gulbinas

Özgün Çizgileri İle Bir Dövme Sanatçısı

 

Kendine has çizgileri ile kendisini farklılaştıran bir artist Evaldas Gulbinas. Litvanya’da ilk sanat okuluna başladığında henüz 13 yaşında idi. Daha sonra İngiltere’de dövme yapmaya başladı. Aynı zamanda sanat okuluna gitmeye devam ediyordu. Birçok dövme stüdyosunda çalıştı. Kendine has çizgisini efka tattooart stüdyosunda sevenleri ve takipçileri ile sürdürmekte.

 

 Sanatına ışığı ve kendi bakış açısıyla 3. Boyutu ekledi. Işığın objeler üzerindeki büyüsü sanatçıyı oldukça etkiledi. Çalışmalarına dövmeler üzerinden ilerlerken portföyüne ahşap, seramik ve dijital evreni de ekledi. Özellikle dijital olarak yaptığı çizimler sanat çevreleri tarafından oldukça beğenilmiştir.

 

 Yaptığı sanatın insanlar ile en kolay ve en hızlı iletişim metodu olduğuna inanan sanatçı görenleri hayrete düşürülen derinlikte dövmeleri ile tanınmış ve ün yapmıştır. Sanatı dövme ile harmanlayan sanatçı sadece özgün çalışmaları ile müşterilerine hizmet vermekte.

 

 Hayalinizdeki objeyi sizin istediğiniz en yakın formda size sunan Evaldas Gulbinas’ın portföyüne baktığınızda oldukça etkileyici çalışmalar sizleri karşılayacak. Sanatın ve hijyenin buluştuğu en net nokta olarak nitelendirilen sanatçı hayalinizdeki dövmeyi vücudunuza uygulayabilecek sayılı yetenekler arasında yer alıyor.

 

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2019, 12:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0