Portatif Ürünlerin Özellikleri

Sitemizde satılmakta olan portatif masa ve sandalyeler sayesinde evin içerisinde yer tasarrufu sağlamak artık oldukça kolay bir hale gelmiştir.

Portatif Ürünlerin Özellikleri

Katlanabilen Ürünler İle Yer Tasarrufu Sağlayın

            Sitemizde satılmakta olan portatif masa ve sandalyeler sayesinde evin içerisinde yer tasarrufu sağlamak artık buca eve gelen kça kolay bir hale gelmiştir. Çünkü katlanarak küçük bir hale gelme özelliğine sahip olan bu ürünler normal boyutlarından daha minik buca eve gelen kları için neredeyse her yere kolayca sığabilecek pozisyona gelir. Kullanıldıktan sonra kolay bir şekilde katlanarak evin görünmeyen çeşitli bölgelerinde muhafaza edebileceğiniz bu masa ve sandalyeler buca eve gelen kça kullanışlı ürünlerdir. Kalabalık bir misafir grubunu ağırlayacaksınız, ancak hepsinin sığacağı kadar masa ve sandalye yok mu? Hemen evin hiç de görünmeyen bir yerinde gizlenmiş portatif masa ve sandalyelerinizi çıkararak buca eve gelen kça geniş bir kullanım alanı yaratabilirsiniz. Böylece misafirleriniz için yer yaratarak onları mahcup etmezsiniz.

            Aynı zamanda yer kaplamasını önlemek için de kullandıktan hemen sonra katlayarak onları ortadan rabilirsiniz. Hiçbir alet kullanmadan kurulan bu masa ve sandalye modelleri her evde mutlaka bulunması gereken ürünler arasında yer almaktadır. Çünkü hem tüm ihtiyaçları karşılar hem de evin içerisinde yer tasarrufu sağlayarak geniş bir alan bırakır.

 Dış Mekanlarda Da Masa ve Sandalye Kullanın

            Özellikle dış mekanlarda piknik, kamp tarzı aktiviteler yapmak isteyen kişiler için uygun olan portatif sandalye ve masa modelleri sitemizde satışa sunulmaktadır. Bu modellerin en büyük özelliği ise katlandıktan sonra dış mekanlara taşınarak kullanılabilmesidir. Evin dışında piknik yapmak veya akşam serinliğinin keyfini çıkarmak isteyen kişilerin bu katlanmış haldeki masa sandalyeleri yanlarında taşımaları yeterli olacaktır. Geriye kalan görev eve gelen en bu ürünlere ait. Gittiğiniz dış mekanlarda oturacak yer bulmakta zorluk mu çekiyorsunuz? Bu yüzden de yanınızda hasır, kilim tarzı örtüleri taşımak zorunda mı kalıyorsunuz? Artık tüm bunlar eportatif.com sitesi sayesinde geride kalıyor.

            Gittiğiniz her yere bu katlanıp taşınabilen masa ve sandalyeleri götürerek oturmak ve üzerinde yemek yemek için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi karşılayabilirsiniz. Sert zemin üstüne serilmiş kilimlere oturarak vücudunuzu yormak yerine sitemizdeki sandalyeleri arabanızın bagajında gittiğiniz yere götürün ve daha rahat ve konforlu saatler geçirin. Bu buca eve gelen kça fonksiyonel ürünlerden satın almak için sitemize davetlisiniz!

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2018, 12:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0