Pursaklar Emlak Danışmanı Ali Saroğlu kimdir

İnternet ve resmi kurumlardan aldığı verileri harmanlayarak istatistik sunan yapıdır.

Pursaklar Emlak Danışmanı Ali Saroğlu kimdir

İnternet ve resmi kurumlardan aldığı verileri harmanlayarak istatistik sunan yapıdır. Yıllık değerinin artış/azalış durumu, arz/talep durumu ve istatistiklerini teknolojiyi kullanarak hizmet sunuyoruz.

Gayrimenkul alımı veya satışı yapmadan önce bizden rapor edinmenizi öneririz. Bu rapora göre mülkün geçmişteki değeri ve yıllık artışı ile gelecekteki muhtemel değerini çıkarıyoruz. Emsal mülklerin kıymeti ve bölgesel karşılaştırmalarına sahip olabilirsiniz.

Ali Saroğlu kimdir?

EMLAK NOTU KURUCUSU

1990 Ankara’da doğdum ve aslen Trabzonluyum. Evli ve bir çocuk babasıyım. Lise eğitimimi Aydınlıkevler Tic. Meslek Lisesinde bilgisayar programcısı olarak tamamladım.

Eğitimim sonrası 2009-2011 yılları arasında Pursaklar’da özel bir inşaat şirketinde danışmanlık yaptım. Edindiğim tecrübelerle şirket değiştirdikten sonra 2011-2017 yıllarında Sakarya il merkezli olmak üzere 9 ilin bölge yöneticiliği görevini üstlendim. 2017-2019 da ise Erzurum bölgeye bağlı 11 ilin bölge müdürü sorumluluğunu üstlendim. 20’dan fazla ilde çeşitli iş faaliyetleri sürdürdüm.

Bugün ise RE/MAX bünyesinde kurumsal gayrimenkul danışmanlığı yapıyorum. Yaptığım işte teknolojiyi ve dijital pazarlama araçlarını en verimli şekilde kullanarak müşterilerime hizmet veriyorum.

Daha fazla bilgi almak için Pursaklar Emlak adresini ziyaret edebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2019, 13:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0