Rick Simpson Oil Nedir?

Amerikan Sepetim birçok ürün temin etmesiyle birlikte Rick Simpson Oil ürünlerini de müşterilerine sunuyor.

Rick Simpson Oil Nedir?

Amerikan Sepetim birçok ürün temin etmesiyle birlikte Rick Simpson Oil ürünlerini de müşterilerine sunuyor. Bildiğiniz üzere kanser dünyamızda hala çözüme kavuşmamış ve net bir tedavisi olmayan hastalıktır. Tedavisi kişiden kişiye farklılık göstermiş olan kanser hastalığı, Rick Simpson Oil tedavi yöntemiyle farklı bir bakış açısına kavuşmuştur. Hem yan etkisinin bulunmaması hem de birçok hasta tarafından olumlu sonuçlar alması oldukça etkilidir. RSO ürünleri kenevir kasantreli, birçok medikal alanda fayda sağlayan ve kanser alanında da oldukça etkili bir tedavi olarak karşınıza çıkar.

2003 yılında Rick Simspon tarafından bulunmuş olan bu tedavi kanser hastaları için yeni bir umut olmuştur. Rick Simpson kendisine yaptırdığı testler sonucunda 3 adet şüpheli yumruya vücudunda rastlamıştır. Doktorları kendisine cilt kanseri olduğunu söylemişlerdir. Ardından kendisi çözüm olarak bu kenevir yağını kullanmıştır ve kanser belirtilerinin zamanla ortadan kalktığını keşfetmiştir. Bu bulgunun ardından kendi ürününü sınırlı sayıda üreterek kanser hastaları ile paylaşmıştır.

Rick Simpson Oil Faydaları

Rick Simpson Oile Amerikadan alışveriş sayesinde kolayca erişilen bir ürün haline gelmiştir. Özellikle cilt kanseri olmak üzere birçok kanser hastalıklarının tedavisi olduğu Türk doktorlar tarafından da gözlemlenmiştir. Diğer tedavi yöntemlerinin aksine ağız yoluyla alınarak rahat kullanıma sahip olan Rick Simpson Oil herhangi bir yan etkisinin olmadığı gözlemlenmiştir.

Kullanım aşamasında ise oldukça dikkat edilmelidir ve sizlere belirtilen miktarlar dahilinde kullanım sağlanmalıdır. İlk hafta pirinç tanesi kadar olacak şekilde her sekiz saatte bir yani günde üç defa olacak şekilde gıdalar ile birlikte alınır. İkinci haftadan sonra beşinci haftaya kadar dozu iki katına çıkartarak 8 saatte bir pirinç tanesi kadar alınması önerilir. Daha sonrasında beşinci haftadan on ikinci haftaya kadar 60 gramlık tüpün bitişine kadar aynı doz ile kullanıma devam edin.

RSO Nasıl Sipariş Edilir?

Rick Simpson Oil siparişlerinizi Amerikan Sepetim Aracılığı sayesinde kolay bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür. Rick Simpson Oil kanser tedavisi için 60 gramlık tüpler halinde satışa sunulmaktadır. Sizler için kolay satın alınabilmesi adına web sitesi üzerinden hazır satın alma linki paylaşılmıştır. Siparişinizi vermeniz dahilinde tüm gümrük ve sevkiyat işlemleri Amerikan Sepetim tarafından gerçekleştirilecektir. Kurumsal kimliğini kullanan Amerikan Sepetim bireysel satın almalar gibi gümrük sorunu ile karşı karşıya kalmaz. Çok kolay bir şekilde web sitesi üzerinden veya whatsaap destek hattı üzerinden yetkili birimler yardımıyla istediğiniz ürünleri getirmek artık imkansız değil.

Amerikan sepetim sizlere Türkiye üzerinden tedarik edemediğiniz birçok ürünü kolayca sizlerin huzuruna sunuyor. Sadece Rİck Simpson Oil olmamakla birlikte sizlere kozmetik, çanta, ayakkabı, kıyafet, teknolojik aletler ve sağlık alanında olmak üzere birçok ürün üzerinden hizmet sunar. Böylece asla elde edemeyeceğinizi düşündüğünüz ürünlere Amerikan Sepetim sayesinde kolayca erişim sağlamanız mümkün olacaktır.

Turan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER