Şans Oyunları

Bikolon üyelerine her hafta Şans Topu oyununu oynatıyor ve oynadıkları kolonların yılın her haftası geçerli olmasını sağlayarak, her hafta yapılan çekilişlere katılmasını sağlıyorlar.

Şans Oyunları

Ülkemizde milli piyango idaresi kontrolünde çeşitli şans oyunları hizmetleri sunularak insanların para kazanmaları sağlanmaktadır. Birçok kuruluş bu alanda hizmetler vererek şans oyunu tutkunlarına hizmet veriyorlar. Sayısal loto alanında bikolon.com sitesi tüm şans oyunu severlere en iyi hizmetleri veriyor. Bikolon üyelerine loto sonuçlarını takip etme ve istedikleri zaman oynama fırsatı sunuyorlar. Her kullanıcı üyelik hesabı üzerinden kazançlarını güncel olarak takip edebiliyor. Süper Loto oyunlarında sınırsız kolon oynama fırsatı veriyorlar.

Haftalık Oyunlar

Bikolon üyelerine her hafta Şans Topu oyununu oynatıyor ve oynadıkları kolonların yılın her haftası geçerli olmasını sağlayarak, her hafta yapılan çekilişlere katılmasını sağlıyorlar. Tüm şans oyunlarında üyelerinin haftalık kolon dbuca eve gelen rmayı unutma gibi durumlarda kazançtan mahrum kalmasını önlüyor ve 52 hafta boyunca yapılacak tüm çekilişlere katılmalarını sağlıyorlar. Bu hizmetlerden faydalanabilmeniz için bikolon ile yapacağınız üyelik sözleşmesinde 52 haftalık şans ortağı sözleşmesini imzalamalısınız.

Üyelik Hesapları

Şans oyunları için bikolon sitesine üye olanlar, On Numara ve diğer şans oyunları için hazırlanan tüm kolonları şeffaf bir şekilde görebiliyorlar. Haftalık çekilişler sonunda kazanılan tüm ikramiye bilgileri üyelik hesabına anında yansıtıyorlar. Her üyeye istedikleri zaman üyelikten çıkma hakkı veriyorlar ve sözleşmeyi iptal ediyorlar. Her hafta düzenli olarak oynanan kolonların 52 hafta boyunca yapılacak yaklaşık 260 çekilişe katılmasını sağlıyorlar. O hafta oynamayı unutsanız bile yine size çekiliş hakkı veriyorlar ve bunları üyelik hesabınızdan takip edebiliyorsunuz.

 

 

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2019, 17:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER