Steroid İle Gelişin

​​​​​​​Günümüzde bazı zaman tıbbi alanlarda anabolik steroidler kullanılıyor. Aslında amacı doğrultusunda doğru kullanımları bunardır.

Steroid İle Gelişin

Günümüzde bazı zaman tıbbi alanlarda anabolik steroidler kullanılıyor. Aslında amacı doğrultusunda doğru kullanımları bunardır. Fakat bunun dışında sporcular kas kütlelerini arttırmak için de bu steroidleri kullanıyorlar. Spordaki dayanıklılığı ve kas kütlesinin daha hızlı artmasına yardımcı oluyor. Bu ilaçlar yapay yollar ile laboratuvar ortamında sentetik bir şekilde testosteron üretimidir. Testosteron yani üretilen yapay erkek hormonlarını vücudumuz zaten üretir buna ek olarak takviye olur. Sesinizin kalınlaşması veya kaslarınızın büyümesini desteklemek gibi bazı erkeksi özellikleri geliştirir. Uzun süreli ve destek almadan kullanılan anaboliksteroid zarar gösterebilir.

Steroid Kullanmadan Önce Destek Alın

Steroid kullanmaya karar verdiyse sporcu besin mağazaları steroid satış desteği vermektedirler. Kolayca temin edebilirsiniz. Reçeteli olarak doktorlarda yazabilir. Siz bu anaboliksteroidleri kullanmadan önce doktorunuza ya da profesyonel olarak kullanım yapan spor hocalarınıza danışın. İnternet üzerinden ne kadar araştırma yapsanız da ufak bir hatanız sağlık sorunlarına yol açacaktır. Alacağınız destekler tecrübe ile sabitlenmiş olacağından sizlerin faydasına olacaktır.

Amacınızı Belirleyin

Steroid satış yapan mağazalar üzerin temin edeceğiniz bu ilaçları kullanım amacınızı belirleyin. Çünkü steroidler tek bir amaçla kullanılmazlar. Kilonuz çok fazladır yağ yakımı için steroid kullanmak istiyorsunuzdur. Bunu takviyeler alarak hızlı bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsunuz. Spor esnasında dayanaklılık ve kuvvet konusunda yetersiz olduğunuzu düşünebilirsiniz bu sorundan kurtulmak için dayanıklılık ve kuvvet arttırmak için performans steroidleri kullanmak isteyebilirsiniz. Bunların dışın kas inşasını arttırmak ve hızlandırmak için steroid kullanabilirsiniz. Sizlerin destek almadan önce amacını bilmesi kendinize fayda sağlayacaktır.

Nasıl Kullanacağınız Hakkında Bilgi Alın

Sağlık alanında da kullanılan steroidler farklı yollar ile alınabilir. Bunları bilmenizde fayda olacağını düşünüyoruz.

  • İlk olarak ağız yolu ile alabilirsiniz.
  • Cilt altına yerleştirilecek olan tanecikler yolu ile alabilirsiniz.
  • Enjeksiyon yolu ile alabilirsiniz. Bu yöntemi kullanan insanlar çevremizde oldukça fazladır.
  • Krem veya cilt kullanarak cilt yardımı ile kullanabilirsiniz.

Bu yolları profesyonel destek alacağınız doktorunuz veya spor hocanız ile konuşun. Fikir alışverişinde bulunun. Kafanıza en çok hangi yöntem yatarsa o şekilde kullanın.

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2020, 23:18

Öncel eski Ahmet

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0