Suyun İyisi Nasıl Anlaşılır?

Hayatımızda en büyük etken yaratan su insanoğlunun olmazsa olmazları arasında yer almaktadır.

Suyun İyisi Nasıl Anlaşılır?

Hayatımızda en büyük etken yaratan su insanoğlunun olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Günlük olarak belli miktarlarda su takviyesini vücudumuza yapmadığımız zamanda zamanla susuzluk ihtiyacımız daha da artacak ve iç organlarımızın çalışma konusunda sıkıntılar yaşamasına neden olabilmektedir. Peki her yerden alınan sular içilebiliyor mu? Tabi ki de hayır, marketlerde hazır şişelerin içerisinde bulunmakta olan suları tercih etmiş buca eve gelen ğumuz zamanlarda içerisinde bulunan pH değerini kontrol etmemiz gerekiyor. Belirtilmekte olan değerlerin altındaysa kullanılmamasını tercih ediyoruz. Eğer belirtilen oranları dengeliyorsa sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. Fakat buda suyun kalitesini ortaya çıkarmamaktadır. Marketlerde aldığımız suların hangi ortamlarda elde edildiğini ve ambalajlanma esnasında nasıl adımlar izlediği hakkında da bilgi edinmeniz gerekmektedir.

Hangi Tarzda Sular Tercih Sebebi Edilmedir?

Normal olarak günlük yaşantımızda susadığımızda herhangi bir tane markete girerek şu şişelerini satın alabiliyoruz. Bunları satın aldığımız zamanda ürün markasına bakmamız sağlığımız açısından büyük bir tehdit yaratmaktadır. O yüzden suları satın alırken hangi markada hizmet verdiğini öğrenmemiz bizler açısından sağlıklı olacaktır. Bizim önerdiğimiz su markası var mı? Evet, insanların evlerinde sorunsuz olarak barındırabilecekleri ve kullanabilecekleri mecidiye su ürünü bulunmaktadır. Erzurum’un dağların zirvesinde imalatı yapılan ve sizin evinize yerleşene kadar herhangi bir tane insan eli değmeden eve gelen en bakanlık onaylı otomatik makineler aracılığıyla paketlenme işlemleri yapılmaktadır. Buda güven içerisinde istemiş buca eve gelen ğunuz ürünü kullanabilmenize olanaklar sağlıyor.

Mecidiye Suyu Tercih Etmeniz İçin Bazı Nedenler

  • Üretilmekte olan su miktarları herhangi bir insan eli değmeden oluşturulmaktadır,
  • Kaynağından alındığı gibi hiçbir işleme tabi tutulmadan imalatı için paketlenme aşamasına alınıyor,
  • Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığının izni doğrultusunda işlemler yapılıyor,
  • Suyun 2450 metre yükseklikten gelmesi ve herhangi bir kirlenmeye neden olmadan üretilmesi,
  • Alkali su doğrultusunda işlemlerin yapılmaması,
  • Su analizleri her gün düzeli şekilde profesyonel ekipler tarafından yapılması,
  • Su içerisinde herhangi bir tane mikroorganizma bulunmaması,

Durumları mecidiye suyun tercih edilme sebebi arasına girmektedir. Sizlerde eşsiz özelliklere sahip olan ve Erzincan dağlarının en üst zirvesinden evlerinize kadar taşınan suyu gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

https://mecidiye.com.tr

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2018, 20:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0