Takipçi Satın Al

Takipçi Satın Al

Takipçi Satın Al

Merhaba adım merve. luk yapıyorum. luğa nasıl başladığımı kısa bir hikâyeyle anlatmak istiyorum. 4 sene önce özel bir şirkette Müdür asistanı olarak çalışıyordum. İşimden memnundum ancak fazla para kazanamıyordum. Günler akıp gidiyordu, Bir gece iş çıkışı eve gittim ve uyumaya çalıştım ama uyuyamıyordum, karnım çok ağrıyordu. O gece sabaha kadar uyuyamadım ertesi gün patronumdan izin aldım ve hastaneye doğru yol aldım.

Hastanede Hakan adında bir doktordan randevu aldım. Yaklaşık 2 saat bekledikten sonra Hakan doktorun Odası, boşaldı ve içeri girdim. Oturdum ve sohbet etmeye başladık, bana neremin ağrıdığını ve nerde sorunumun olduğunu sordu. Doktora, uzun uzun her şeyi anlattım ve doktor beni muayene için yatağa yatırdı. Bana, yavaşça elliyordu başta bunun olması gereken bir tedavi şekli olduğunu düşündüm ancak durumun öyle olmadığını farkettim.

Doktor bana ellemeye devam ediyordu, doktora baktım ve bunların olması gereken bir şey olup olmadığını sordum. Doktor beni yattığım yerden doğrulttu ve bana benim çok güzel olduğumu söyledi. Doktorum bu söylediklerine karşın, ben çok şaşırmıştım ve doktora, uzun uzun şaşkın bir şekilde baktım. Doktor bana çok zengin olduğunu ve eğer onunla birlikte olursam bana yüklü miktarda para vereceğini söyledi. O zamanlar işimden iyi para kazanmıyordum.

Hakan doktor gayet yakışıklı bir insandı ve bana onunla birlikte olmam karşılığında para verecekti, bu teklifi kabul ettim. Hakan doktor kapıyı kilitledi ve yanıma yaklaştı. Beni öpmeye başladı öpmeye ve ellemeye, Arkama çevirdi, pantolonunu indirdi ve koca aletini içime soktu. Hakan, içime girip çıktıkça ben daha da çok zevk alıyordum. Uzun süre içime girip çıktı, en sonunda o koca aletini içimden çıkardı ve üzerime boşaldı. O yaşananlardan sonra Hakan, sözünü tuttu ve bana yüklü miktarda bir para vardı. O günden sonra olmaya karar verdim.

 

Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2019, 00:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0