Tam Doğrulukla Sunduğumuz Oto Ekspertiz Hizmeti

Ekspertiz hizmetlerimiz, sizler için %100 gerçeklikleri aktarma üzerine kurulu bir yapılanma şeklinde sağlanır. İşini iyi bilen ekiplerin gerçekleştirdiği bu hizmet aynı zamanda son teknolojiyi barındıran test cihazları ile yapılmaktadır.

Tam Doğrulukla Sunduğumuz Oto Ekspertiz Hizmeti

Ekspertiz hizmetlerimiz, sizler için %100 gerçeklikleri aktarma üzerine kurulu bir yapılanma şeklinde sağlanır. İşini iyi bilen ekiplerin gerçekleştirdiği bu hizmet aynı zamanda son teknolojiyi barındıran test cihazları ile yapılmaktadır. Tam tekmil bir şekilde gerçekleştirdiğimiz hizmeti, araçların neyi varsa, değişmiş parçaları bulunuyorsa, kaza yapmışsa ya da bir takım başka sorunları varsa bunların ortaya dökülmesini sağlar. Bizde bunları müşterilerimizden gizlemeden, test cihazlarının ortaya koyduğu ve ekiplerimizin bilgisayarlar üzerinden raporladığı sonuçlarla size aktarmaktayız.

Neden 2.El Araç Alırken Temkinli Olmayasınız?

Bir şekilde elde ettiğiniz birikimleri korumayı ve o paranın karşılığını doğru olarak görebilmek adına temkinli olmakta yarar vardır. O nedenle 2. El araç alırken hizmetinden yararlanın ki, daha sonra bu sorun mu varmış gibi problemlerle sürekli araç ile uğraşmak zorunda kalmayın. Bunlar hem size zaman kaybı olmakla beraber sürekli olarak cebinize de zararlı olacaktır. O nedenle tüm bunlardan sıyrılmak adına faaliyetlerimiz ve diğer şubelerimizdeki ekspertiz hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

İkinci El Aracı Ekspertize Getirdiğimde Size Ne mi Söyleyeceğiz?

Öncelikle aracı bilgisayarlar ile kontrol edilen ve yazılımlarla tüm net bilgilerin ortaya konulduğu test cihazlarına yerleştireceğiniz. Bunlar bizlere, motorun performansı, lastikler, boya ve kaportalar, süspansiyonlar ve frenler, beynin testinden, yanal kayma ve alt kontrol testlerine kadar sürecektir. Tüm bunları ise size Kaynarca araç ekspertiz olarak net bilgiler ile yanıltmadan aktarıyoruz. Eğer ki bizi kontrol etmek ve hizmetlerimize bakmak istiyorsanız kaynarcaotoekspertiz.com bağlantısını kullanabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2018, 10:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0