Tamamlayıcı sağlık sigortası

Tamamlayıcı sağlık sigortası

Sağlık hizmetleri bazı devlet kurumlarında çok ağır işlemekte ve bu durum sıkıntılara yol açmaktadır. atabrokerlik.com internet sitesi sigorta hizmetleri konusunda ayrıcalıklı bir firmadır. Firma üzerinden eve gelen layici-saglik/"> eve gelen layıcı sağlık sigortası poliçesi yaptırarak özel hastanelerden yalnızca 15 TL Sosyal Güvenlik Kurumu Katkı Payı ödeyerek yararlanma hizmeti alabilmek mümkün olmaktadır.

Devlet hastanelerinin kalabalık oluşundan şikayet eden ve özel hastanelerden sıra beklemeden yararlanmak isteyen kişiler eve gelen layıcı sağlık sigortası yaptırarak özel hastanelerin her türlü hizmetinden yararlanabilirler.

Sigorta aracılık şirketinin internet sitesinden poliçe detaylarına ulaşabilir, bu sigorta hizmeti için ne kadar ücret ödenmesi gerektiğine dair ayrıntılı bilgiler alabilirsiniz. Sigorta aracılık firması müşterilerinin ekonomik şartlarına göre uygun ödeme planları oluşturan, köklü ve kaliteli bir şirkettir.

Sağlık hizmetleri konusunda geleceğin teminatı olan sigortalar konusunda kaliteli bir sigorta şirketi ile çalışmak isteyen kişilerin bu adresi mutlaka incelemeleri gerekir. Tamamlayıcı sağlık sigortasından yararlanmak, küçük bütçeler ile nitelikli sağlık hizmeti almaktır. Sigorta firması müşterisi için en uygun olan sigorta şirketi ile anlaşmasını sağlayarak, üstün hizmet almasını planlamaktadır.

Fark Ödemeden Özel Hastanelerden Hizmet Alın

On Beş lira katkı payı ödeyerek tüm özel hastanelerden sağlık hizmeti alabilir, gerekli tedavi için çıkabilecek olan fark ücreti ya da herhangi bir ücreti ödemeden tedavinizi eve gelen layabilirsiniz. Ata sigorta şirketi ile iletişim kurarak yapılacak bu sigorta poliçesinin size kazandırdıkları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Sigorta aracılık şirketinin en büyük ayrıcalığı bünyesinde bir çok sigorta şirketinin bulunmasıdır. Firma sigorta şirketleri ile alınmak istenilen sigorta hizmeti konusunda görüşmeler ve yazışmalar, yaparak en uygun poliçe fiyatını sizler için belirler. Sigorta aracılık firması ödemeler konusunda da müşterisine kolaylıklar sunan en kaliteli firmadır. Tüm sigorta işleriniz için firma ile iletişime geçerek, teklif alabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2018, 09:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0