Tarafsız Raporlama ile Güvenilir Oto Ekspertiz

Her zaman güvenirlik ilkemizden ödün vermeyerek ve tarafsız olarak araç ekspertiz faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Temel amacımız müşterilerimizin ikinci el araç almadan önce onlara bir rehber olabilmektir.

Tarafsız Raporlama ile Güvenilir Oto Ekspertiz

Her zaman güvenirlik ilkemizden ödün vermeyerek ve tarafsız olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Temel amacımız müşterilerimizin ikinci el araç almadan önce onlara bir rehber olabilmektir. Araçları bilgisayarlı sistemler üzerinden son teknolojiyi temsil eden test cihazlarına yerleştirmekteyiz. Bunun akabinde her yönden aracın incelemesi yapılarak sorunlar, arızalar, değişiklikler, kazalar vb. pek çok etken gün yüzüne çıkmaktadır. Bizde tüm bunları Beykoz oto ekspertiz olarak siz müşterilerimiz detaylı bir şekilde raporlayarak sunmaktayız.

Ekspertiz Hizmetinde Doğruluk Her Zaman Önemli

Doğrucu bir çalışma sistemimiz, her geçen gün kendini daha da fazla yenilen uzman ekiplerimiz tarafından yapılır. Ayrıca kullanılan bilgisayarlar, yazılımlar ve test cihazlarımızın her biri en doğru bir oto ekspertiz hizmetini sürdürülebilmesi içindir. Tüm araç markalarına ait incelemeleri bilgisayarlı test cihazları ile yapmakta ve şubemizde de buca eve gelen ğu gibi sizlere tüm detayları yazılı ya da sözlü olarak aktarmaktayız. Görevimiz sizlere her zaman doğru sonuçları vermektir.

Hangi Testlerle İkinci El Araca Ait Neleri mi Öğrenirsiniz?

Testlerin her biri yazılımlar ile desteklenir ve kontrol edilir. Bunlar ile sizlere aracınız toplamda 501 nokta üzerinden kontrolü sağlanmaktadır. Motor, süspansiyon, boya ile kaporta, alt bölüm, frenler, beyin testi, yanal kayma, lastik derinlik ve daha fazlası üzerinden verilen hizmettir. Tümünü incelemek ve samsun rent a car ulaşmak adına otoekspertizbeykoz.com adresine giriş yapabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2018, 14:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0