Tarafsız ve Okunası Bilginin Adresi Esen Sözlük

Sosyal medya siteleri denildiğinde ilk olarak aklımıza twitter, facebook ya da instagram geliyorsa eğer, kesinlikle ülkemizde sözlüklerin daha önemli ve ilk sosyal medya sitesi olduğunu söyleyebiliriz.

Tarafsız ve Okunası Bilginin Adresi Esen Sözlük

Sosyal medya siteleri denildiğinde ilk olarak aklımıza twitter, facebook ya da instagram geliyorsa eğer, kesinlikle ülkemizde sözlüklerin daha önemli ve ilk sosyal medya sitesi olduğunu söyleyebiliriz. Yeni bir sözlük arayışında olanlar için, şüphesiz ki en iyi tavsiyemiz Esen Sözlük olacaktır. Kaliteli içerikleri ile birlikte tüm merak ettiklerinizi de öğrenme şansına sahip olacağınız için, artık keyifli bir şekilde aradığınız sözlüğü kullanmaya başlayabilirsiniz. Harika bilgiler ile müsemma olarak gündemi takip etmenizi sağlıyor olmasından dolayı, artık sizlerde sözlük üyesi olabilir ve gündeme dair bilgiler yayınlamaya başlayabilirsiniz. Gündeme dair merak edilen ne varsa, keyifli ve zengin içeriğiyle birlikte tamamen yeni olan bu sözlük sayfasından takip edilebilir. Sol frame kısmında yer alan ana konu başlıkları sürekli olarak değişiyor olmasından dolayı, bu konular üzerine tüm bildiklerinizi yazmaya başlamış olacaksınız. Bunun için hemen www.esensozluk.com adresine girebilirsiniz. 

Bilginin Özgür Olduğu Esen Sözlük

Yazar olmak isteyen kişiler için kolaylıkla üyeliklerini alabilecekleri sitede, bekleme derdi olmadan direk olarak üyeliğinizi alabilir ve yazabilirsiniz. Sözlük sitesi alanında halihazırda yazar olan kişiler şimdiden yazı yazmaya başladıkları için, sizde hemen siteye girerek üyelik işlemlerinizi halledebilir ve bildiklerinizi yazabilirsiniz. Tamamen internaktif bir yapıda olan bu sözlükte hem okur hem de yazar olmak çok kolay. Henüz yeni bir sözlük platformu olduğu için büyük oranda yazar alınacağına dair duyumlar da söz konusu. 

Esen Sözlük İle Bilgilenin

Her sözlükte olduğu gibi bu internatif sözlüğün de belli başlı kural ve şartları bulunuyor. Öncelikli olarak kişilik haklarını zedeleyici entryler girmek kesinlikle yasaktır. Aynı zamanda doğrudan ve dolaylı olarak küfür ve hakaret içeren yorumlar yapmak da söz konusu yasaklar arasında gösterilmektedir. Müstehcen ve grafi görsel ve içerik sunmak da sitenin güvenliği açısından konulan şartların başında geliyor. Girilen entryler doğrudan doğruya ana başlık ile alakalı olmalıdır. Başlık altında bir yoruma dair entry girmek ve tartışmak söz konusu sözlük kurallarını hiçe saymak anlamına geliyor ve moderatörler tarafından gerekli işlemler uygulanıyor.

Okumaya ve Yazmaya Başlayın

Bu sözlükteki tüm başlıklar üç ana kategoride okurlar ile buluşuyor. Bunlar sırası ile ''bugün'' - ''gündem'' ve ''etiketler'' başlığı ile sunuluyor. Esen sitesine hemen girebilir ve tüm bunlardan kolaylıkla yararlanarak, artık bilgi paylaşımını çok daha etkin bir şekilde yapmaya başlayabilirsiniz. 

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2019, 06:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0