TatilCity.NET Online Seyahat Acentası Sahnesinde Yerini Aldı

TatilCity.NET Online Seyahat Acentası Sahnesinde Yerini Aldı

TatilCity.NET Online Seyahat Acentası Sahnesinde Yerini Aldı

Tatil City ile Haydi Kars’a

 

Sektöründe kaliteli ve ilkeli hizmetler sunan Tatil City 20 yıldır sizleri hayalini kurduğunuz en güzel şehirlere ulaştırıyor. Tatil planlarınızda imkansız dediğiniz ne varsa onlara pratik çözümler sunuyor.

Tatil City bir IATA üyesi olarak Ankara, İstanbul, İzmir gibi büyük şehirler başta olmak üzere yurtiçi seyahatlerinizde sizlere güzel bir iş ve tatil zamanları yaşatıyor. Tatil City yurtiçi ve yurtdışında çok önemli fuarlara katılmış ve ülkemizi çalışmalarıyla en güzel şekilde temsil etmiştir.

Hazırladığı paket turlarla ve kampanyalarla sizleri ekonomik açıdan zorlanmadan hayallerinizle buluşturuyor.  Turizm sektöründen yüzlerce acente, şirket bulunuyor. Bunların arasında güvenilir, profesyonel  ruhla ve legal belgelere sahip olan firmaları bulmak kolay değil. Bir firmayla anlaşmaya geçmeden önce mutlaka nitelikli ve yasal olup olmadığına dikkat etmelisiniz.

Tatil City aynı zamanda bir TURSAB üyesi olduğu için güvenebileceğiniz, huzurlu ve mutlu bir şekilde tatil hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz tek markadır.  Ucuz uçak bileti, kaliteli ucuz fiyatlı oteller, paket turlar ve kampanyalarıyla sektöründe başarılı çalışmalara imza atmış, sonuç odaklı çalışan, legal bir şirkettir.

Yurdumuzun bütün şehirlerine misafirlerini sorunsuz bir şekilde, huzurla ve keyifle gönderen Tatil City ile iş ve tatil seyahatlerinizde birlikte olmanın mutluluğu yaşayacaksınız.

Sizleri İstanbul’dan Kars’a göndererek farklı ve güzel bir tatil geçirmenizi sağlıyor. Yurt içinde bulunan bütün şehirlerin bilinen ve güvenilir Rent A Car firmalarıyla sözleşmesi bulunan Tatil City, şehir içinde rahatlıkla dolaşmanızı sağlıyor. Kars denince akla Çıldır Gölü’nde kızaklarla kaymak, Rus ve Baltık mimarisinin en güzel örneklerini görmenin mutluluğunu yaşayacaksınız.

Yurtdışı seyahatlerinizde ise sizlere en ucuz uçak biletini bulma konusunda da profesyonelce çalışmanın ve sonuca ulaşmanın garantisini veriyor. Dünyanın ve ülkemizin bütün havayolu firmalarıyla sağlıklı, samimi diyalogları bulunan Tatil City sizlerin mevcut bütçenize uygun olarak tatile göndermenin huzurunu ankara yaşıyor ve yaşatıyor. Bütün konsolosluklarla da iyi iletişim halinde olduğu içinde vize ve pasaport işlemlerinizi kısa sürede hallediyor.

2013 yılından beri sektöründe önemli çalışmalara imza atan Tatil City sizlere kusursuz bir tatil yaşatmanın gururunu yaşıyor.

Ucuz uçak bileti, kampanyalar, paket turları ve ucuz fiyatlar karşılığında kaliteli otellerde konaklamak denince akla TatilCity gelir.

İster iş, ister seyahat amaçlı olsun TatilCity.Net’le keyifli tatillere… 

 

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2019, 23:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER