Tempo Cutting Tools

Tempo Cutting Tools şirketi olarak da geçen firma, İstanbul’da kurulmuş ve uzun yıllardır kesici takımlar alanında başarılı bir şekilde hizmet vermektedir.

Tempo Cutting Tools

Tempo Cutting Tools şirketi olarak da geçen firma, İstanbul’da kurulmuş ve uzun yıllardır kesici takımlar alanında başarılı bir şekilde hizmet vermektedir.  Talaşlı imalat sektörlerinde ihtiyaç duyulan yedek parça, kesici takımlar ve çok daha fazlası firmanın bünyesinde yer almaktadır. Bu sayede ülkemizde talaş imalat sektöründeki parça ve malzeme açığı da kapatılmış oluyor. Üstelik Tempo firması, güçlü bir stok elde edebilmek için de yurt dışında çeşitli firmalar ile ortak bir çalışma gerçekleştirmektedir. Bu firmalardan biri de Korloy markasıdır. Kesici takımları ve tornalama takımları konusunda Kore’de adını duyurmayı başaran firma, dünya genelinde büyük bir müşteri yelpazesine sahiptir. Ülkemizde de Tempo Cutting Tools firması tarafından Korloy ürünleri ithal edilerek bünyesinde satışa sunulmaktadır. Bu sayede de milli gelire katkı da sağlanmış oluyor.

Tempo Kesici Takımlar Ürün Kategorileri

Tempo Kesici Takımlar firmasının ürün skalası oldukça geniştir. Sadece kesici takımlar alanında 2060 kesici takım ürünü bulunmaktadır. Üstelik tüm ürünler de müşterilerin talepleri ve ihtiyaçlarına yönelik olarak üretildiği için talep karşılayan ürünlerde birebirdir. Aşağıda firmanın genel olarak tüm ürün kategorilerinin neler olduğunu aşağıda maddelerle açıkladık.

 • Kesici Takımlar
 • Korloy Diş Açma
 • Korloy Frezeleme
 • Korloy Kalite
 • Korloy Seramik
 • Korloy Tornalama
 • Korloy Tutucu
 • Korloy Takımlama

Korloy Tornalama

Korloy tornalama ürünleri, Tempo Cutting Tools firmasının en çok satan ve ilgi gören ürünlerinden biridir. Korloy markasının tornalama takımları, hemen hemen tüm üreticilerin ihtiyaçlarını giderecek hassasiyette ve kalitedeki parçalar ile tasarlanmıştır. Özellikle de tornalama takımlarının yüksek kesme verimliliği ve kararlılığı, zorlayıcı malzemelerde dahi sıkıntı çıkarmadan devam etmesini sağlamaktadır. Bu bağlamda Korloy tornalama takımları alanındaki işlevinde en iyi sonucu veren ürünlerdir. İlgili müşteriler ürünleri daha detaylı inceleyebilmek için tempokesicitakimlar.com adresine giriş yapabilirler. Aşağıda ürünlerin genel özelliklerini sıraladık.

 • 3 boyutlu kesme kenarı ile gerçekleştirilmiş düşük kesme direnci
 • Mükemmel yüzey kalitesi
 • Yumuşak çelik işleme için tornalama ucu
 • Delik yüzey işlemelerde talaş tıkanıklığını önleme
 • Çeşitli otomotiv bileşen malzemelerinin işlenmesinde kullanılabilme
 • 0,1 mm ince işlemede iyileştirilmiş talaş kontrolü ile otomatik üretimi optimize etme

Belirttiğimiz özellikler Korloy markasının tornolama alanındaki ürünlerinde geçerli olan özelliklerden sadece birkaçıdır. Bu alanda pek çok ürün Tempo Cutting Tools online web adresinde bulunmaktadır. İlgili müşteriler buradan ürünlerin detaylarını ve fiyatlandırmasını öğrenebilirler.

Kesici Takımlar Fiyatları

Kesici takımlar, Tempo Cutting Tools firması tarafından uzun yıllardır deneyimlenmiş bir ürün alanıdır. Bu bağlamda firma deneyimleri ile birlikte müşterilerine en kaliteli ürünleri sunmaktadır. Yurt dışından da ithal ederek ihtiyaç çokluğunu kapatabilmektedir. Bununla birlikte firmanın kesici takımlar alanındaki ürün fiyatları müşteriler tarafından merak ediliyor. Bu bilgilere erişim sağlamak isteyen müşterilerin, firmanın web mağazasına erişim sağlaması ve burada çalışanlar ile iletişime geçmesi yeterlidir.

Kaynak: https://www.tempokesicitakimlar.com/urun/kesici-takimlar/

Turan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0