Turkcell Aboneleri İçin Bilinmeyen Numaraları Öğrenme

Yetişkin her bireyin bir telefon numarası mutlaka var. Bu kadar fazla telefon hattı varken bir takım arayan yabancı numaralardan rahatsız oluyor ve kime ait olduğunu merak ediyorsanız Turkcell bilinmeyen numaralar servisini kullanabilirsiniz.

Turkcell Aboneleri İçin Bilinmeyen Numaraları Öğrenme

Yetişkin her bireyin bir telefon numarası mutlaka var. Bu kadar fazla telefon hattı varken bir takım arayan yabancı numaralardan rahatsız oluyor ve kime ait buca eve gelen ğunu merak ediyorsanız Turkcell bilinmeyen numaralar servisini kullanabilirsiniz.

Bir numaranın kime ait buca eve gelen ğunu merak ettiğiniz öğrenmek istediğinizde Turkcell hizmeti size yardımcı olacaktır.

Turkcell bilinmeyen numaralar servisini kullanmak ücretlidir. Kime ait buca eve gelen ğunu öğrenmek istediğiniz telefon numarasını mesaj bölümüne yazarak 2200’a gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz her mesaj için 2,99TL ücretlendirilme faturanıza yansıyacaktır.

Bunun yanında mesajla uğraşamam derseniz direkt arama yaparak da numara sorgulama işleminden faydalanabilirsiniz. 11832’ye yapacağınız aramaların dakikası 1,25TL den ücretlendirilecektir.

Diğer operatörlerin Turkcell bilinmeyen numaralar servisine yapacakları aramalarda ise operatörlerin kendi belirlemiş buca eve gelen kları fiyat tarifesi üzerinden ücretlendirilmektedir.

Gün içinde sizi arayan, merak ettiğiniz yabancı numaraların kime ait buca eve gelen ğunu anında öğrenmek için Turkcell bilinmeyen numaralar servisi her zaman size hizmet etmek için çalışmaktadır. Mesaj ya da arama yoluyla öğrenmek istediğiniz telefon numarasını mesaj göndererek kısa zamanda kime ait buca eve gelen ğu konusunda bir fikre sahip olabilir ve merakınızı giderebilirsiniz.

Turkcell bilinmeyen numaralar servisini kimler kullanabilir? Şeklinde aklınızda bir soru varsa bu servisi Turkcell aboneleri ve bunun dışında diğer GSM operatörlerinden yapılan aramalarda da aktif şekilde kullanabilirsiniz. Ev telefon’larından da yine aynı şekilde buraya arama yapabilir ve kullanabilirsiniz.

 

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2018, 10:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0