Türkiye şehit ailelerine Hakkınızı Helal Edin dedi!

Şehit oğlunun cenazesini kendisi kaldırdı sözleriyle herkesin yüreklerini dağlamıştı.

Türkiye şehit ailelerine Hakkınızı Helal Edin dedi!

Şehit Ahmet Alp Taşdemir’in babası İsmail Taşdemir Pelin Çift’in sunduğu TRT1 de yayınlanan “Hakkını Helal Et” programına konuk buca eve gelen !  Programcı ve haberci geçmişiyle adından söz ettiren Pelin Çift’in, sunuculuğunu üstlendiği ‘’Hakkını Helal Et’’ programında bugün Diyarbakır’da şehit olan polis memuru Ahmet Alp Taşdemir’in imam olan babası İsmail Taşdemir konuk buca eve gelen .   Şehit babasının oğlu hakkında metanet dolu konuşması tüm Türkiye’yi duygulandırmıştı.

  Diyarbakır’da terör örgütü PKK yüzünden şehit düşen özel harekat polisi Ahmet Alp Taşdemir’in cenazesini aynı zamanda imam olan babası rmıştı. Sonrasında basın mensuplarına konuşan şehit babası “oğlum doğduğunda bizi şereflendirmişti şimdi şehit olarak bizi şereflendirdi. Şehitlerimiz Hilali, Ezanı, bayrağımızı yücelttiler. Oğlumun şehit olması Rabbim’in hükmüdür, boyun eğdim, hiçbir şikayetim yok.” diyerek tüm Türkiye’yi duygulandırmıştı.     

Tüm Türkiye mesaj yağdırdı!  Hakkını Helal Et programına şehitlerimiz ve aileleri için mesaj yağdı. Şehitlerine ve ailelerine sahip çıkanlar İsmail Taşdemir’e destek mesajları yolladılar.   Hafta içi her gün canlı olarak yayınlanan programda, bir başarı hikayesinin arkasındaki görünmeyen kahramanlar, bir an bile tereddüt etmeden tehlikeyi göze alıp hayat kurtaranlar, tanımadığı insanlara yardımını esirgemeyen güzel yürekli insanların hikayeleri yer buluyor. 

Deneyimli sunucu Pelin Çift, programda kırgınlıkları gidermek, parçalanmış aileleri birleştirmek ve yıllardır süren büyük anlaşmazlıklara son vermek için geçmişle yüzleşip helalleşmek isteyenlere fırsat veriyor.Yapımcılığını “Dış Yapım Film” in üstlendiği ve Pelin Çift’in sunumuyla “Hakkını Helal Et” canlı yayınla hafta içi her gün 16:45 de TRT1 ekranlarında.

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2017, 09:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0