Ücretsiz Marka Araştırma Süreci

Marka araştırma sürecinizi ücretsiz yönetebileceğiniz bir site ile tanıştıralım sizi. Turkmarkatescil.com burada ücretsiz olarak marka sorgulama ve araştırma talebi bırakarak bilgi sahibi olun. Günün her saati siteyi ziyaret ederek anasayfa da yer alan form aracılığı ile marka talebinizi bırakabilirsiniz.

Ücretsiz Marka Araştırma Süreci

sürecinizi ücretsiz yönetebileceğiniz bir site ile tanıştıralım sizi. Turkmarkatescil.com burada ücretsiz olarak ve araştırma talebi bırakarak bilgi sahibi olun. Günün her saati siteyi ziyaret ederek anasayfa da yer alan form aracılığı ile marka talebinizi bırakabilirsiniz.

Ürün ve hizmetlerinizi koruma altına almak sektörde ki varlığınızı korumak için marka tesciline gereken önemi göstermelisiniz.

Marka tescil süreci en hızlı hali ile ortalama olarak 4-6 ay arasında sürmektedir. Markanızın tescillenmesinin ardından 10 yıl süre ile tescil etmiş olduğunuz alanda markanızda hak sahibi olursunuz.

Marka yenileme süreci 10 yıllık periyotlar halinde yapılmaktadır. Tescil sürenizin tamamlanmasına 6 ay kala yenileme süreci başlamaktadır.

Marka yenilme işleme siz veya vekiliniz aracılığı ile yapılabilir.

Patent Tescili

Marka ve patent birbirinden farklı kavramlardır. Marka ile isim koruması yaparken patent ile icat koruması yapılmaktadır. işlemelerinizi de Türk marka tescil ekibine yaptırabilirsiniz. Ücretsiz araştırma ve sorgulama için şimdi iletişime geçin.

Artık sektörde haksız rekabetin önüne geçebilir, rakiplerinizin sizi taklit etmesini engelleyebilirsiniz. Böylelikle size ait olan haklar sizin tarafınızdan yönetilir.

Öncel eski Ahmet

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0