Ürün Sunumlarında Pleksi Kutu

Gıda satış işletmelerinde ürünlerin gösterişli ve ilgi çekici bir şekilde sunulması önemli konuların başında gelir.

Ürün Sunumlarında Pleksi Kutu

Gıda satış işletmelerinde ürünlerin gösterişli ve ilgi çekici bir şekilde sunulması önemli konuların başında gelir. Reçel, şekerleme, lokum, zeytin gibi gıda ürünlerinin konulduğu kapların şeffaf ve hijyenik bir görüntüye sahip olması müşterilerin beklentisini tam olarak karşılayacaktır. İstanbul'da teşhir ekipmanları üretim, pazarlama ve satışı konusunda faaliyet gösteren Tuna Pleksi firması

www.tunaplexistore.com adresi üzerinden tüm ürünlerini müşterileriyle paylaşıyor. Her türlü gıda işletmesine uygun olan teşhir ürünleri, bidon ve kutu üretimi yapan firma dökme gıda, baharat, bakliyat, kuruyemiş, zeytin, reçel, lokum ve yaş gıda gibi ürünlerin içerisine konulduğu kaplar Tuna Pleksi firması tarafından üretiliyor. Sitede kuruyemiş teşhir ekipmanları ve soğutucu dolapları sergileniyor.

Pleksi Kutu Üretiminde Kaliteli Firma

Mağaza ve dükkanlardaki ürünlerin kaliteli görünmesini sağlamak için tezgah içindeki görünümü sitede yer alan dökme gıda teşhir ekipmanları kullanılarak sağlanıyor. Pleksi kapaklı bidon, pleksi kutu, bölmeli pleksi set, desenli bidon, bombeli ayaklı teşhir standı gibi birçok ürün sitede sergileniyor. Dükkan ve mağazalarda modern bir görüntü sağlayan pleksi ürünler farklı tarz ve dizaynlarıyla müşterilerin dikkatini çekiyor.

Pleksi Kutularda Zarif Tasarımlar

Özel dizayn ve şekilleriyle mağaza ve dükkanlarda mükemmel görüntü sağlayan pleksi kutu ve sunum kapları siteden uygun fiyat ve farklı modelli olarak satın alınıyor. Uzun süre kullanımlı, dayanıklı ve zarif teşhir ekipmanlarına ihtiyaç duyan herkes siteden kaliteli sunum ürünlerine ulaşabiliyor.

https://www.tunaplexistore.com

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2019, 08:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER