Windows 10 Pro Satın Al

Windows 10 Pro Satın Al

Windows 10 Pro Satın Al

Microsoft tarafından geliştirilmiş olan Windows ailesinin en son sürümü Windows 10 Pro kullanıcılar tarafından tam not aldı. Windows 8 sürümünden sonra merakla bekleniyordu ve eleştirilen bazı eksiklikleri olan Windows 8’ in eksik yanları tamamlanmış oldu.

Aileye 2015 yılında katılan Windows 10 ailesinin pek çok sürümü bulunmakta. BitLocker gibi birçok yeniliğin geldiği Windows 10 ile işletim sistemini yürütmek ve yönetmek artık çok daha kolay olacak. Ayrıca bu yazılımla Microsoft çok sorunsuz bağlantı aracı da sunacak. Windows 10 pro satın al tavsiyelerine kulak vererek ister eviniz ister ofisiniz için mutlaka bir Windows 10 pro sahibi olmalısınız.

Windows 10 Pro İle Windows 10 Home Özellikleri

Ofis kullanıcıları için tasarlanmış olan Windows 10 Pro, Windows 10 Home özelliklerinin yanında pek çok farklı özellik daha sunmaktadır. Bedir bu özellikler?

  • Windows 10 Pro zarif bağlantı ve gizlilik nitelikleri taşıyor.
  • Oldukça gelişmiş Atanmış Erişim 8,1 ile kullanıcılara belirli uygulamaları kullanmalarını önleme amaçlı kullanıcı hesapları için geniş kapsamlı bir kilit sistemi sunuyor.
  • Ayrıca BitLocker şifreleme sistemi Windows 10 pro kullanıcıları için en güçlü disk şifreleme sistemlerinden birini oluşturuyor. Bu da kullanıcıların ekstra bir koruma katmanı için harici USB sürücü verilerini şifrelemelerine olanak sağlar.
  • Windows 10 Pro ve Home, her ikisi de uzak Masaüstü bağlantısı oturumu başlatabilir fakat yalnızca Windows 10 pro ile çalıştırılan bir bilgisayar uzaktan kontrol edilebilir. Yine Windows 10 Pro ’nun bir diğer özelliği de sanallaştırmadır.  Tüm bu özellikleri göz önünde bulundurursak Windows 10 lisans satın al site ve mağazalardan satın alırken Windows sürümleri konusunda bilgi edinmelidir.

Windows 10 Pro ve Windows 10 Home Farkı

Her iki yazılım da aynı ailenin üyesi olduğu için bir kaç özelliği hemen hemen aynı fakat onun dışında bu iki sürüm birbirinden tamamen farklıdır. Biri sadece temel işlevleri yerine getirmek için tasarlanmışken diğeri daha karmaşık sorunların çözümüne odaklı tasarlanmıştır. 

Mesela, Windows 10 satın al yaptığınızda matematiksel ve bilimsel işlemleri gerçekleştirmek amacıyla tasarlanmış home gelişmiş herhangi bir özellik taşımıyor. Ayrıca, pro sürümünde gizlilik ve güvenliğe ekstra önem verilmiştir. Ev sürümünde ise standarttır.

Vadi Sağdiç

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0