Yeni Nasty Juice E Likitler!

Yeni Nasty Juice E Likitler!

Yeni Nasty Juice E Likitler!

Elektronik sigara endüstrisinin en sevilen ve kullanıcıların kaliteli olarak gördükleri e-likit içeriklerinden bir tanesi olan Nasty Juice e-likit, popülaritesini her geçen gün arttırıyor. Özellikle pod mod e-sigara cihazlarının yaygınlaşması ile salt nic içeren e-likit aromalarına da yer veren Nasty Juice’ un son model e-likit içeriklerine sizler için göz attık. İşte yeni Nasty Juice e-likit aromaları.

Nasty Juice E-Likit, Kaliteli Elektronik Sigara Likiti Denilince Akla İlk Gelen Markalardan

Nasty Juice, e-sigara kullanıcıları tarafından, tasarım harikası şişeleri ile tanınıyorlar. Kendine has renkli illustrasyonlarla süslü olan Nasty Juice e-likit aromaları, özellikle meyve ve limonata bazlı likit içerikleriyle tanınıyorlar. Özellikle bir mod elektronik sigaranız varsa ve hafif ekşi egzotik meyve karışımlarından hoşlanıyorsanız, Nasty Juice E-Likit, mutlaka ama mutlaka tercih etmeniz gereken e-likit içerikleri arasında geliyor.

Dünyadaki e-sigara kullanıcıları da Nasty Juice e-likit içeriklerini çok seviyorlar. Öyle ki marka kurulduğu 2016 Yılından günümüze kadar pek çok elektronik sigara fuarında ve elektronik sigara likiti anketlerinde Nasty Juice E-likit pek çok farklı alanda ödül almış bulunuyor. Geride bıraktığımız 2018’ den geriye doğru; The Vaper Expo UK (en iyi nane aromalı e-likit), Vaperound Awards 2018 (Endüstrinin Lideri), Vaperound Awards 2018 (en iyi marka ve tanıtım), Vape Jam UK 2018 (en iyi meyve aromalı TPD e-likit) alanlarında ödül almaya layık görüldü. Nasty Juice E-likit aynı zamanda daha eski yıllarda 2017 ve 2016 Yılları arasında da aynı organizasyonlardan benzer dallarda ödüller almayı başardı.

Nasty Juice’ un özellikle “en iyi markalama ve pazarlama” alanlarında pek çok ödüle layık görüldüğünü zaten söylemiştik. Bunda elbette Nasty Juice e-likit içeriklerinin saklandıkları ve tasarım harikası olan illustrasyonlu şişeler büyük bir katkıya sahip.

Nasty Juice E-Likit Firmasının Yenileri

Nasty Juice e-likit içerikleri piyasanın diğer elektronik sigara üreticileri gibi talep gördükleri için ürün gamını ve çeşitlerini her geçen gün yeniliyor. Örneğin genellikle ürettiği e-likit içerikleri ile tanıdığmız firma kendi RBA - RDTA - RDA coil sarımlarını gerçekleştirmek isteyenler için Nasty Juice Cotton adında bir organik sarım pamuğu piyasaya sürdü. Nasty Juice imzasını taşıyan bu ürün “Nasty Juice Premium Cotton” adı ile anılıyor.

Yazımızın başında, pod mod elektronik sigaraların giderek artan bir kullanıcı kitlesi olduğundan söz etmiştik. Bu yüzden Nasty Juice e-likit ürünlerinin yenileri genellikle pod e-sigara modelleri ile kolaylıkla kullanılabilecek elektronik sigara liktileri oluyor. Ayrıca Nasty Juice e-likit içerikleri arasında “Berries” adında yeni elektronik sigara likiti kategorileri olduğunu da görebiliyoruz.

Nasty Juice e-likit ürünleri ile gündeme gelen bir marka olmasına karşın elektronik sigara dünyasını sallayan pod elektronik sigara devriminden nasibini almış görünüyor. Firma, piyasaya sürdüğü “Provape” adındaki pod mod e-sigara modeli ile e-sigara kullanıcılarının nikotin ihtiyacını karşılamaya hazırlanıyor. Nasty Juice Provape, taşıması kolay ve oldukça şık bir pod mod elektronik sigara modeli olarak karşımıza çıkıyor ve farklı e-likitler içeren kartuşları ile kolay ve rahat bir kullanım sunuyor. Nasty Juice Provape’ in özel dolum şişeleri ile pod kartuşlarını yeniden ve tekrar tekrar doldurmanız mümkün. Bu da pek çok pod e-sigara kullanıcısının yakındığı bir sorunu ortadan kaldırıyor.

Yeni Nasty Juice E-Likit Aromaları

Markanın yenilenen ürün içerikleri arasında e-likitler ilk sırada geliyor. Firma, sahteciliğin önüne geçmek için yeni nesil Nasty Juice e-likit içeriklerinde farklı taklitçi karşıtı önlemlere girmiş. Kabartılı Nasty Juice E-likit damgası ve firmanın “Blind Triangle” olarak adlandırdığı kabartmalar bu sahtecilik karşıtı önlemlerin başında geliyor.

Berries Nasty Juice E-Likit

Yeni nesil Nasty Juice e-likit içeriklerinin başında gelen Nasty Juice Berries, 60 ML’ lik ince ağızlıklı ve güneş ışığını geçirmeyen plastik şişelerde saklıyor. Yeni Nasty Juice e-likit aromaları arasında; Broski Berry, Sicko Blue, Stargazing bulunuyor. 70 VG ve 30 PG oranına sahip olan bu elektronik sigara likitleri, 60 ML’ lik şişelerinde ve nikotin değerleri 0 mg ile 6 mg arasında değişen çeşitlere sahipler. Nasty Juice Broski Berry, yaban mersini - böğürtlen ve vişne aromalarına sahip. Nasty Juice e-likit içeriklerinin yeni ürünlerinden bir tanesi olan Sicko Blue ise ahududu aroması baskın olan bir elektronik sigara likiti. Nasty Juice e-likit Stargazing, sadece yaban mersini aroması taşıyan bir likit.

Nasty Juice Berries (bu ürün serisi Nasty Berry olarak da anılıyor) yoğun olarak meyve aroması taşıyorlar. Likitleri krema gibi tek aromalı premium e-likit içerikleri ile de karıştırarak kullanabilirsiniz. Yine e-likit içeriklerindeki yüksek VG oranından bu Nasty Juice e-likit çerşitlerinin daha çok mod elektronik sigara kullanıcılarına hitap ettikleri söylenebilir.

Nasty Salt Serisi E-Likitler

Pod elektronik sigara devrimine ayak uyduran Nasty Juice e-likit markası, salt nic içeren elektronik sigara likitleri ile kendi ürettiği ve kullanıcılar arasında fenomen haline gelmiş e-likit aromalarını bir araya getiriyor. Nasty Salt Serisi e-likit şişeleri güneş ışığı geçirmeyen plastik ve ince ağızlıklı şişelerde saklanıyorlar. Ancak bu 30 ML’ lik şişeler, alüminyumdan üretilmiş silindirlerin içerisinde saklanıyor. Alüminyum şişe, Nasty Juice Salt Serisi e-likitlerin daha uzun bir raf ömrüne sahip olmasını sağlıyor. Peki Nasty Salt Serisi e-likit aromaları ne gibi aromalara sahipler?

Nasty Salt Serisinde markanın kendi özgün aromalarını salt nic ile birleştirdiğinden söz etmiştik. Bu aromalar arasında; Nasty Juice Bad Blood (kuş üzümü), Nasty Juice Cush Man (mango), Nasty Juice ASAP Grape (siyah üzüm - limonata), Nasty Juice Snow Blow (Ananas) gibi aromalar geliyor. Nasty Juice Salt Serisi e-likit içeriklerinin 30 ML’ lik ince uçlu ağızlıklı şişelerde saklandıklarını ve %3.5 oranında salt nic içerdiklerini de belirtelim.

Nasty Juice XKILO

Nasty Juice XKILO, firmanın yeni sayılabilecek bir e-likit serisi değil. Yani çok daha önceden de Nasty Juice e-likit üreticisinin KILO ile bir işbirliği yaptığını biliyorduk. Ancak bu seri bizler için oldukça önemli. Çünkü elektronik sigara dünyasının iki devini bir araya getiriyor; KILO ve Nasty Juice.

Nasty Juice XKILO e-likit içerikleri 60 ML’ lik “Chubby Gorilla” şişelerde saklanıyorlar. Bu şişeler ince ağızlıklı olmalarının yanında güneş ışığı geçirmiyorlar. Bu da onları oldukça başarılı e-likitler olmalarını sağlıyor. 70 VG - 30 PG oranı ile üretilen Nasty Juice XKILO e-likit içerikleri nikotin değerleri 0 mg - 6 mg arasında değişen oranlara sahipler. Buna ek olarak Dillinger ve Gambino isimleri ile tüketicilerle buluşan e-likit içerikleri kavun ağırlıklı karışık meyve - karpuz ve muz-çilek-portakal karışık meyve aromaları ile elektronik sigara kullanıcılarının ağızlarını tatlandırıyor.

Eğer sizin de aklınızda, “iki iyi e-likit üreticisi bir araya gelip ortak bir ürün üretse nasıl olurdu?” diye bir soru varsa ve yüksek VG oranlı e-likit içeriklerini kullanabileceğiniz bir mod elektronik sigara kullanıyorsanız, Nasty Juice XKILO’ yu mutlaka denemelisiniz.

Diğer Yeni Seri Nasty Juice E-Likit Aromaları…

Nasty Juice E-likit içeriklerinin diğer yeni serileri arasında Ballin’ Serisi, Tobacco ve Cush Series adında yeni ürünler geliyor. Bu yeni e-likit içeriklerinden Nasty Juice E-likit Tobacco Series, adından da anlaşışacağı üzere baskın olarak tütün aroması içeriyor. Nasty Juice E-likit Tobacco Series, “Gold”, “Silver” ve “Bronze” olmak üzere üç farklı türe sahip. Nasty Juice Tobacco Series Gold, kavrulmuş badem ve tütün, Nasty Juice Tobacco Series Silver; tütün ve muhallebi ve buna ek olarak Nasty Juice Tobacco Series Bronze ise karamel ve tütün aromalarını bir araya getiriyor. Nasty Juice Tobacco Series’ de nikotin değerleri 12 mg’ ye kadar yükselebiliyor.

Nasty Juice E-Likit Cush Man Series; baskın olarak mango aroması içeren bir premium e-likit serisi. Bu seride nikotin değerleri 0 mg - 6 mg arasında değişen mango-çilek, mango-muz, mango üzüm aromalarına sahipler. 70 VG - 30 PG oranına sahip olan Nasty Juice e-likit içerikleri aynı zamanda ince ağızlıklı Gorilla şişelerde saklanıyorlar.

Orijinal Nasty Juice E-Likitleri Hangi Siteden Alabilirsiniz?

Ülkemizde Nasty Juice e-likit gibi markaların yeni elektronik sigara likitlerinin orijinal olanlarına ulaşmak oldukça zor. Çünkü çoğu e-sigara sitesi, orijinallik konusunda hassas davranmıyor ve klon olarak da bilinen Nasty Juice e-likit içeriklerini kullanıcılara orijinal elektronik sigara fiyatı ile satıyorlar. Ancak her e-sigara sitesi elbette aynı değil.

Pek çok e-sigara kullanıcısının tercih ettiği elektroniksigaraavm.com adresinde orijinal e-likit, orijinal premium likit, orijinal e-sigara ve orijinal Nasty Juice e-likit içeriklerine kolayca ulaşabilir ve buhar zevkinizi zirveye taşıyabilirsiniz.

Vadi Sağdiç

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0