Yolun Ortasında Fiziksel Tacize Uğradı

İstanbul Esenler'de alışveriş yapmak adına evden ayrılan 18 yaşındaki üniversite öğrencisi B. Ç. kaldırımda yürüdüğü esnada yanından gitmekte olan bir şahsın tacizine maruz kaldı. Taciz ettiği anlarda kameraya yansıyan tacizci yakalandı.

Yolun Ortasında Fiziksel Tacize Uğradı

İstanbul Esenler'de alışveriş yapmak adına evden ayrılan 18 yaşındaki üniversite öğrencisi B. Ç. rımda yürüdüğü esnada yanından gitmekte olan bir şahsın tacizine maruz . Taciz ettiği anlarda kameraya yansıyan tacizci yakalandı.

Meydana gelen bu olay geride kalan salı günü 14.30 civarında Esenler Kazım Karabekir mahallesinde ortaya çıktı. Yolun ortasında taciz edilen genç kızın bağırması üstüne saldırgan olay bölgesinden koşarak kaçtı. Güvenlik kamerası görüntülerini inceleme altına alan polis ekipleri kısa zamanda şüpheliyi yakalayarak gözaltına aldı.  Şüpheli verdiği ifadesinde, "Yolda yürürken yanlışlıkla elim çarptı. Bağırınca da korkup kaçtım" ifadelerini kullandı. Esenler İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde ifadesi alınan 19 yaşındaki şüpheli  E.B. adliyeye gönderildi. Emniyet müdürlüğünden çıkarılan şüpheli, gazetecilerin sorularına cevap vermekten kaçındı.

Yaşanan çirkin olayı anlatan B.Ç., "O gün evden çıkmıştım, öğlen saatleriydi saat iki gibi marketin önünden giderken fiziksel tacize uğradım. Ben hemen bağırmaya başladım 'Ne yaptığını zannediyorsun? Ne yapıyorsun? Terbiyesiz diyerek. Ancak işte donduğum için peşinden gidemedim o da hemen ara sokaklara kaçtı. Daha sonra insanlar benim yanıma geldiler, anlattığımda birkaç kişi peşinden yakalamak için koştular. Sonra polisi aradık, haber verdik olayı"  sözlerini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2018, 18:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0