İyi Partide İlk Kriz!

İYİ Parti'de Cevher Cevheri'nin istifa etmesinin ardından parti içerisinde sıkıntı yaşandığı ortaya çıktı.

İyi Partide İlk Kriz!
İyi Partide İlk Kriz! Seyfullah
Bu içerik 2397 kez okundu.

İYİ Parti'de son günlerde Cevher Cevheri'nin istifa etmesi sonrasında bazı sıkıntılar yaşandığı öğrenildi.  Bu sıkıntıların sebebi özellikle MHP kökenli isimlere parti kadrolarında yer verildiği olarak gösteriliyor.

PARTİ'DE "KIRGINLAR" VAR

Kurulduğu günden itibaren son derece iddialı hedefler ile yola koyulan İYİ Parti'de gelen istifalar sonrasında ek olarak 'küskünler' sıkıntısının ortaya çıktığı belirtiliyor. Parti Kurucular Kurulu'nda yer alan Cevher Cevheri'nin istifası sonrasında parti içerisinde sıkıntılar ortaya çıktı. Kurucu yönetimde yer almayan bazı kişilerin ise "kırgın" buca eve gelen escortğu gelen bilgiler arasında. Özellikle de MHP kökenli isimlere parti kadrolarında geniş yer verilmesi bu eleştirileri güçlendiriyor. Fakatyine de partinin "erken seçim olasılığını" dikkate alarak, kuruluş sürecini hızlandırmak adına bu kararları aldığına dikkat çeken parti kaynakları, olağan kongrede seçilmiş yöneticilerin kesinlikle iş başına geleceğini, şu an mevcut yönetimde olmayan birçok ismin ise bu süreçte yönetimde ve parti vitrinine girebileceğini ifade ediyorlar.

ÜYE SAYISI ARTIRILACAK

Partinin Başkanlık Divanı'nın da genel merkezin fiziksel yetersizliği nedeni ile "kısıtlı" tutulduğu, Olağan Kongre sonrasında Divan'daki üye sayısının da artırılacağı vurgulanıyor.

iyi parti meral akşener cevher cevheri
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nokia 7.2 görüntülendi İşte özellikleri
Nokia 7.2 görüntülendi İşte özellikleri
Cilt (Deri) Kanseri Hakkında Bilinenler
Cilt (Deri) Kanseri Hakkında Bilinenler