İzmir Saç Ekimi ve Burun Estetiği

İzmir’de burun estetiği ve meme estetiği operasyonları çok sık tercih edilen estetik ameliyatlarındandır.

İzmir Saç Ekimi ve Burun Estetiği
İzmir Saç Ekimi ve Burun Estetiği Seyfullah
Bu içerik 949 kez okundu.

İzmir’de burun estetiği ve meme estetiği operasyonları çok sık tercih edilen estetik ameliyatlarındandır. Burun estetiği operasyonları ile kişilerin yüzüne doğal bir estetik katacak ideal burunlar yapılabilmektedir. Burun kişinin yüzüne göre büyükse, küçültülebilir; ya da küçültülebilir. Burun estetik ameliyatlarında estetik sıkıntıların yanı sıra işlevsel sorunlar da iyileştirilebilmektedir. Yetersiz bir solunumu olan kişiye mutlaka müdahale yapılmalıdır. Burun estetiği ameliyatlarında hastanın kıkırdak, kemik ve mukozal yapıları düzenlenir.

Burun estetiğinde, elbette görüntüyle ilgili kaygılar giderilse de aslında burnun yaşam kalitesi için oldukça önemli olduğunu unutmamak gerekir. Bu nedenle, kişiler ufacık buruna odaklanmak yerine, nefes alışverişini doğru yapmasına izin veren, yüzün genel çizgisiyle uyumlu burun tercih etmelidir. Kısacası, burun ameliyatlarında çok yönlü düşünülmelidir.

Meme estetiğinde ise, genetik sebepler veya doğum sonrası hacim kaybı gibi nedenlerden mutsuz olan kişiler için operasyon yapılabilir. Memelerde eğer hacim kaybı varsa, meme formunu yitirmişse, memelerin görünümünde iyileştirme yapabiliyoruz. Meme dikleştirme operasyonunda, memede söz konusu olan sarkıklıklar giderilir. İlk muayene sırasında deri ve memenin dokusu incelenmelidir. Bu şekilde doktor, kişiye hangi işlemin uygulanabileceğini tespit eder. Muayeneden sonra ameliyatla ilgili planlama yapılmaktadır. Meme ameliyatları tam teşekküllü bir hastanede genel anestezi kullanılarak yapılmaktadır. Ayrıca operasyonun ne kadar süreceği, yapılacak işleme ve kullanılacak tekniğe göre değişmektedir. Ortalama birkaç saat içerisinde ameliyat tamamlanmaktadır.

İzmir’de merkezimizde gerçekleştirilen bir diğer uygulama da saç ekimidir. Kelleşme ve saç dökülmesinde, kişilerin giderek saçsız kalmasına karşı geliştirilen en etkili yöntemdir. Saç ekimi işleminde özellikle, uygulamayı yapan hekimin tecrübeli olması çok önemlidir. Saç ekimi ile ilgili hastaların yaşadığı en büyük endişe ‘ya doğal görünmezse’ ya da ‘çim adam’ görüntüsü olursa, şeklindedir. Biz kliniğimizde, kişilerin tüme estetik operasyonlarında öncelikle doğallığı, kişinin fiziksel özelliklerine uygunluğunu ön planda tutuyoruz.

Saç ekiminin uzman kişilerce risklerden uzak bir şekilde, başarılı bir sonuç ortaya koyması adına, titizlikle davranıyoruz. Özellikle son zamanlarda yaygınlaşan saç ekimi operasyonları işin uzmanı olmayan kişiler tarafından yapıldığında, çeşitli komplikasyonlar yaşanabildiği gibi doğallıktan uzak kötü görüntülere de neden olabilmektedir.

burun estetiği meme estetiği saç ekimi izmirde saç ekimi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Melo ve Snejder'e İzin Çıkmadı
Melo ve Snejder'e İzin Çıkmadı
Muğla'da Temizleme Çalışmalarında Bizans Mezarlığı Bulundu
Muğla'da Temizleme Çalışmalarında Bizans Mezarlığı Bulundu