Diriliş Ertuğrul Hayranlarına Kötü Haber!

Geçtiğimiz hafta heyecan dolu bir bölüm ile ekrana gelen Diriliş Ertuğrul'da sette çıkan yangın nedeniyle yeni bölüm bu hafta yayınlanmayacak.

Diriliş Ertuğrul Hayranlarına Kötü Haber!
Diriliş Ertuğrul Hayranlarına Kötü Haber! Seyfullah
Bu içerik 2264 kez okundu.

Diriliş Ertuğrul dizisinden hayranlarını üzen bir haber geldi. Sezon başlangıcından kısa bir süre sonra sette çıkan yangın dolayısıyla çekimlerde aksaklık yaşayan yapım ekibi, aksaklığın meydana getirdiği gecikmeler dolayısıyla ara vermek zorunda kaldıklarını belirtti.

İZLEYİCİ MERAKLA BEKLİYORDU

Yeni bölüm fragmanının yayınlanmaması nedeniyle endişeye kapılan seyirciler için açıklama yapan yapımcı kuruluş, geçtiğimiz haftalarda dizinin platosunda meydana gelen yangın dolayısıyla bir hafta ara vermek zorunda kaldıklarını ifade etti.

YAPIMCI BİR AÇIKLAMA YAPTI

Dizinin yapımcısı tarafından yapılan açıklamada : "Önceki hafta platomuzda meydana gelen yangının, çekim koşullarımızı zorlaştırması nedeniyle bölümümüzün yayınına bir hafta ara vermek durumunda kaldı. Kalitemizden ödün vermemek amacıyla yapmış olduğumuz zorunlu arayı anlayışla karşılayacağınıza inanıyoruz. Dizinin 99. bölümü 20 Aralık Çarşambagünü ekrana gelecek."

diriliş ertuğrul
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı Öğrencilere Sürpriz Ziyarette Bulundu
Cumhurbaşkanı Öğrencilere Sürpriz Ziyarette Bulundu
Zincirleme Kaza Sonucunda 19 Kişi Yaralandı
Zincirleme Kaza Sonucunda 19 Kişi Yaralandı