KARİYER MİMARI İLE UYGULAMA GELİŞTİRME ÖĞRENİN

Bir bilim teknolojileri akademisi olan kariyer mimarı her yaştan kişiye iphone, android sistemler için uygulama geliştirme kursları veriyor.

KARİYER MİMARI İLE UYGULAMA GELİŞTİRME ÖĞRENİN
KARİYER MİMARI İLE UYGULAMA GELİŞTİRME ÖĞRENİN Seyfullah
Bu içerik 846 kez okundu.

Bir bilim teknolojileri akademisi olan kariyer mimarı her yaştan kişiye iphone, android sistemler için uygulama geliştirme kursları veriyor. Yıllardır bilişim konusunda en iyi kurslar veren firma olarak bu başarımızı iyi eğitmenlerimize ve son teknolojileri takip etmemize bağlıyoruz. Eğer bize ulaşmak isterseniz www.kariyermimarı.com.tr internet adresimize girip bir iletişim formu doldurabilir, Şirinevler, Beylikdüzü, Mecidiyeköy şubelerimize gelebilir ya da bizi telefonla arayabilirsiniz. Kariyer mimarı bilgisayar kursu fiyatları gayet makul olup çalışma ve okul saatlerinize göre değişebilen birçok farklı seans seçeneğimiz de vardır. Eğitimlerimiz en temel seviyeden başlar ve zaman içinde profesyonel derslere kadar yükselir.

Kariyer Mimarı Kursları

Size verdiğimiz kurslar:

Iphone kursu; apple tarafından üretilen her türlü cihaz için geçerli olan yazılımları geliştirmenizi sağlar.  Kursta Apple’ın son geliştirdiği derleme arayüzü olan xcode öğretilir. Xcode ile sıfırdan bir uygulama geliştirmeyi öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Iphone eğitimi ile kamera, dokunmatik özelliği, fotoğraflar vb.ni geliştirebilirsiniz.

Android kursu; android sistem kullanan tüm cihazlarda geçerli uygulamaları temel programlama seviyesinden itibaren öğrenmenizi sağlar. Bu kursta Androis studio ile oyun geliştirmeyi, Eclipse kullanarak Java uygulamalarını geliştirmeyi  her ayrıntısıyla bilecek ve android eğitimi ile tamamen sıfırdan yepyeni bir program oluşturabileceksiniz.

Bütün bu kursları aldıktan sonra profesyonel işlere başlayabilir bilgisayar üzerinden oturduğunuz yerden maddi kazanç sağlayabilirsiniz. Kariyer mimarı ile yazılıma dair her şeyi öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Melo ve Snejder'e İzin Çıkmadı
Melo ve Snejder'e İzin Çıkmadı
Muğla'da Temizleme Çalışmalarında Bizans Mezarlığı Bulundu
Muğla'da Temizleme Çalışmalarında Bizans Mezarlığı Bulundu