İdrar Kaçırma Tedavisi için ilk adres Mono Sağlık Hastanesi

Birçok bayanın başına gelebilen bir durum olan idrar kaçırma olayı tedavi edilebilmektedir.

İdrar Kaçırma Tedavisi için ilk adres Mono Sağlık Hastanesi
İdrar Kaçırma Tedavisi için ilk adres Mono Sağlık Hastanesi Seyfullah
Bu içerik 380 kez okundu.

Birçok bayanın başına gelebilen bir durum olan idrar kaçırma olayı tedavi edilebilmektedir. Mono Sağlık hastanesinin branşları arasında yer alan idrar kaçırma ameliyatları kolay olan ve yaklaşık 5-10 dk süren bir operasyondur. Bu ameliyatı gerçekleştiren doktorlar uzman alan ve bu alanda uzun yıllardır tecrübe kazanmış doktorlardır. Mono Sağlıkta gerçekleştiren tüm operasyonlar sağlık koşullarına uygun ve hijyeniktir.

İdrar kaçırma olayı genişleyen vajina, genital enfeksiyon hastalıkları yaşlanma, kabızlık, fazla sayıda yapılan vajinal doğum, obezite gibi nedenlerdir. İdrar kaçırma olayı istem dışı gerçekleşen bir rahatsızlıktır. Bu rahatsızlık için yapınla ameliyatların hepsi başarılı sonuçlanmıştır. İdrar kaçırma ameliyatında idrar kanalları yukarı olması gereken yere alınarak sabit konuma getirilmektedir. Çok kısa süren ameliyat sonrasında hasta aynı gün içinde ayağa kalkarak evine gidebilmektedir.

Lazer İle Vajina Beyazlatma

Genital bölgesinde sorun yaşayan bayanların birçoğu vajinada oluşan kararmadan şikâyetçidir. Genital bölgeye yapılan ağda ve jiletleme gibi temizleme işlemleri yanlış uygulandıkça vajina bölgesinde kararma oluşmaktadır. Bu karamayı sağlayan hücre de melanosit denilen bir hücredir. 

Mono Sağlık genital estetik hastanesinde bulunan ekipmanlar arasında SmartXide² DOT/RF adında lazer cihazı bulunmaktadır. Bu lazer cihazı ile kararma sorunu olan bölgeye lazer ışığı tutularak melanosit adındaki hücre yok edilmektedir. Vajina beyazlatma operasyonu yaklaşık olarak 15-20 dakika sürmektedir. Lazer tedavisi tamamlanan hasta hemen ardından kalkarak günlük yaşantısına dönebilmektedir.

Mono Sağlık Da Kürtaj Uygulaması

Mono Sağlık hastanesinde gerçekleşen normal doğum, sezaryen doğum, tüp bebek tedavisi gibi hizmetlerin yanında kürtaj uygulaması da yapılmaktadır. En sağlıklı koşularda hijyenin şartlarda istenmeyen gebelik ya da anne karnında ölen bebek gebeliği gibi durumların kürtaj işlemi Mono Sağlık hastanesinde uzman hekimler tarafında yapılmaktadır.

Kürtaj uygulamasında anne rahmi temizlenerek istenmeyen ya da ölü gebelik sonlanmaktadır. 10 haftaya kadar yapılan kürtaj sonrasında 1 hafta kadar hafif bir kanama görülebilmektedir.

Mono Sağlık hastanesinde yapılan tüm tedavi muayeneler hakkında bilgi sahibi olmak ve randevu almak için 0232 440 90 90 - 0544 346 63 36 numaralarını arayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Melo ve Snejder'e İzin Çıkmadı
Melo ve Snejder'e İzin Çıkmadı
Muğla'da Temizleme Çalışmalarında Bizans Mezarlığı Bulundu
Muğla'da Temizleme Çalışmalarında Bizans Mezarlığı Bulundu