Konaklamanın Yeni Adresi

Uzun yıllardır faaliyet gösteren firma, tecrübesi ve kalitesi ile tatil ya da iş amacı ile seyahat eden ve konaklamaya ihtiyaç duyan kişilere ev konforunda konaklama hizmeti sunuyor.

Konaklamanın Yeni Adresi
Konaklamanın Yeni Adresi Seyfullah
Bu içerik 276 kez okundu.

Uzun yıllardır faaliyet gösteren firma, tecrübesi ve kalitesi ile tatil ya da iş amacı ile seyahat eden ve konaklamaya ihtiyaç duyan kişilere ev konforunda konaklama hizmeti sunuyor. Günlük kiralık daire hizmeti sunan firma Konak günlük kiralık daire imkanı sunarak konaklayan müşterilerine alternatifi oldukça yüksek özel taşıma seçenekleri de sunuyor. Ulaşım açısından sorunsuz ev imkanı sunan firmanın sunduğu daireler farklı dizayn ve konfora sahip. Her bütçeye ve her büyüklüğe uygun çeşitli evler bulunuyor. Yüksek kalite ve konforun ortak adresi konaklama mekanında evinizde kadar rahat bir ortam bulabileceksiniz.

Nasıl Rezervasyon Yaptırılır?

Dairelerin her biri büyük konfor oluşturacak şekilde dizayn edilmiş olup, site üzerinde inceleme fırsatı sunulmuştur. Tüm daireleri resimlerinden inceleyerek fikir oluşturabilir ve site içerisinde yer alan telefon numarası üzerinden firma ile iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz sitede yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak, gönderebilirsiniz. Kısa bir süre içerisinde sizinle iletişime geçilerek daha detaylı bilgi alınarak rezervasyon yapılması mümkün olacaktır. Kahramanlar günlük kiralık daire kolay rezervasyon ile konaklama hizmeti sağlıyor.

Daireye Giriş Ve Çıkışlar

Konaklama mekanlarında mevcut olan giriş ve çıkış saatleri, konaklama ihtiyacı duyan müşterilerin sorunsuz olarak konaklaması için gerekli tüm detayların temin edilmesi ve konaklamaya hazır hale getirilmesi için belirli saatler arasında gerçekleşmektedir. Dairelere giriş saatleri 13.30 çıkış saatleri ise 12.00 olarak belirlenmiştir. Tüm zaman süresi boyunca eşyalarınız için firma size yer temini sağlayarak bavullarınız için kolaylık sunmaktadır.

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

Konaklamış olduğunuz dairede tüm ihtiyaçlarınız karşılanacak şekilde hizmet sunuluyor. Su, doğalgaz, su, klima, kapıcı hizmeti, elektrik, aidat, internet gibi hizmetler fiyatlara dahil olarak belirlenmiştir. Sizden tüm bunların kullanımı dahil sadece Alsancak günlük kiralık daire bedeli isteniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yaşlı Kadının Cesedinin Yerini Torunu Gösterdi
Yaşlı Kadının Cesedinin Yerini Torunu Gösterdi
Mehmet Özdilek Sivasspor maçından galibiyetle ayrılmak istiyor
Mehmet Özdilek Sivasspor maçından galibiyetle ayrılmak istiyor