Katlanır Çatı Merdivenleri

Yeni nesil çatı merdivenlerini mekanlarımızda tercih ederek kaliteli ve şık bir dekorasyona sahip olabilirsiniz. Yeni yapılan binalarda veya restore edilen birçok yapıda sıkça rastladığımız

Katlanır Çatı Merdivenleri
Katlanır Çatı Merdivenleri Vadi Sağdıç
Bu içerik 612 kez okundu.

 


Yeni nesil çatı merdivenlerini mekanlarımızda tercih ederek kaliteli ve şık bir dekorasyona sahip olabilirsiniz. Yeni yapılan binalarda veya restore edilen birçok yapıda sıkça rastladığımız. Bu tür merdiven modelleri ihtiyaç kalmadığında ortadan kaldırılarak evin alanından kazanç sağlanır. Kolayca katlanan merdivenler bir veya iki kişiyi taşıyacak genişlikte hazırlanabilir. Son derece sağlam olan katlanır merdivenlerde evinizin ya da iş yerinizin dekor anlayışına uygun renk ve model seçenekleri bulunmaktadır. Katlanabilir çatı merdivenlerinde kapak tasarımları cila gerektirmez ve kolayca temizlenebilir. Bu tür merdivenlerde çatı veya tavan arası için ayrı ayrı tasarımlar sizleri beklemektedir.

Çatı ve tavan araları için tercih edilen diğer ürünlerimiz arasında makaslı merdiven olarak bilinen tasarım gelmektedir. Gerek duyulmadığında ortadan kaldırılma fırsatı veren bu merdivenlerde merdiven bölümü çatı bölümünde kalarak size yer sağlar. Son derece sağlam olan ve ofisler için de ideal olan bu tasarımda metal malzemeler ağırlık kazanmaktadır. Merdiveni açıp kapamak için size çevrilebilir bir aç kapa aparatı ile birlikte monte edilen makaslı çatı merdivenleri birçok mekan için çok daha güvenli bir merdiven çözümüdür. Firmamız üzerinden daha pek çok farklı işlevlere sahip çatı merdivenlerini artık çok daha uygun fiyat seçenekleriyle sipariş edebilirsiniz.

 

Çatı merdiveni ile ilgili bir hizmet satın almak isterseniz sizlere https://www.katlanircatimerdiveni.com web adresini önerebilirim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı Öğrencilere Sürpriz Ziyarette Bulundu
Cumhurbaşkanı Öğrencilere Sürpriz Ziyarette Bulundu
Zincirleme Kaza Sonucunda 19 Kişi Yaralandı
Zincirleme Kaza Sonucunda 19 Kişi Yaralandı