Kaliteli Mermer Markası

Mermer markasında ismini duyuran ve yapı malzemeleri konusuna kaliteli ürünlere sahip olan firmadır. Mermer işletmeleri, atölyeleri ve çıkarılan ürünler ile daha önce görülmemiş desen tasarımlarını bulacağınız modeller ortaya çıkıyor.

Kaliteli Mermer Markası
Kaliteli Mermer Markası Turan
Bu içerik 390 kez okundu.

Mermer markasında ismini duyuran ve yapı malzemeleri konusuna kaliteli ürünlere sahip olan firmadır. Mermer işletmeleri, atölyeleri ve çıkarılan ürünler ile daha önce görülmemiş desen tasarımlarını bulacağınız modeller ortaya çıkıyor. Mutfak tezgahı için özel üretilen mermer tasarımları ve süslemeleri ile renkli bir mutfağınız olsun. Pencere kenarlıkları, merdivenler, bina duvar kaplamaları, bina dış cephe süslemeleri ile mermerin kullanım alanları genişletilmiştir.

 

Mermer Atölyelerinden Çıkarılan Ürünler

Mermer firmaları ürünleri saf hali ile doğadan çıkarır. İşlemesi ve kullanılır hale gelmesi için bazı atölye işçiliğinden geçirirler. Mermerin en çok kullanım alanlarına göre üretilen mermer ürünleri ile diğer sektörlere marka üzerinden satış yaparlar. Kaliteli mermer markası sayesinde ürünlerin dayanıklı, kırılmaz ve uzun ömürlü olması sağlanmıştır. Banyo küveti, duvar taşları ve yer fayansları için ekonomik fiyatlarda mermer modellerini bulabilirsiniz.

Mermer fabrikaları müşterilerinin isteğine uygun olan mermer modelini işleyerek kullanılır hale getirir. Süsleme, renklendirme, desen oluşturma ve özel isteğe uygun olan mermer işlemelerini bulabilirsiniz. Görkemli iç dekorasyon mermeri ve doğal taşları ile yapılan işlemeler şaşalı bir görüntü oluşturacaktır. Doğal taşlardan elde edilen farklı mermer örnek modelleri ile banyo ve mutfaklarda sıra dışı bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Doğal Mermer Modelleri

Mermer kalitesine göre değişen modeller vardır. Örneğin; silver belinda, fantasy, grey, mix, silk, black, sea grass, cappucino gibi işlenmiş ve farklı renklere sahip olan modeller vardır. Doğal taşlar olması nedeni ile yaşanılan ortama doğal bir hava ve dokusunu katacaktır. Kaliteli mermerlerin ayrıştırılması sonucu elde edilen farklı karşım taşlarının, banyo ve mutfak ürünlerinde ki duruşu harika bir görsellik yaratacaktır. İstanbul mermer sektöründe hizmet sunan ve internet üzerinden marka haline gelmiş kaliteli firmadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı Öğrencilere Sürpriz Ziyarette Bulundu
Cumhurbaşkanı Öğrencilere Sürpriz Ziyarette Bulundu
Zincirleme Kaza Sonucunda 19 Kişi Yaralandı
Zincirleme Kaza Sonucunda 19 Kişi Yaralandı