Bakır Hurdası Fiyat Listesi

Günümüz piyasasına bakıldığında doların her geçen gün daha da arttığını görmek mümkün olacaktır.

Bakır Hurdası Fiyat Listesi
Bakır Hurdası Fiyat Listesi Ahmet Şahin
Bu içerik 669 kez okundu.

Günümüz piyasasına bakıldığında doların her geçen gün daha da arttığını görmek mümkün olacaktır. Bakır hurdası fiyat listesi de buna paralel olarak her sene güncellenerek, daha yüksek fiyatlar söz konusu olmaktadır. Bakır madeni denildiği  zaman akıllara pek çok tür gelir. Soyma bakır, kırkambar bakır, antkron kırma bakır, TTR kırma yani granür bakır ve kızıl bakır talaşı şu anda alımı yapılan türler arasında yer almaktadır. 201 yılı  itibariyle bakır hurdası fiyat listesinde bir güncelleme söz konusu olmuştur. Elde edilen yeni verilen bakır hurdası satıcılarının yüzünü bir hayli güldürecek niteliklerdir. Peki bakır hurdası en iyi fiyatlarla ne kadar satılmaktadır ?

En son yayınlanan fiyat listesine baktığımızda Soyma bakır olarak bilinen yani elektrik tellerinden ve ısınma ve soğutma gibi işlev gören aletlerin içerisinden çıkarılan bakır fiyatı yaklaşık olarak 25 TL olarak belirlenmiştir. Kırkambar bakır yani diğer bir tanımlama ile bobin, yanık ya da boru bakırları genellikle 22 Türk Lirasından satılmaktadır. Güncel fiyat listesine göre antkron yani diğer bir tanımlama ile kırma granür bakırları diğer bakır türlerine göre biraz daha yüksek fiyattan alıcı bulmaktadır. Belki de en pahalı bakır türüdür diyebiliriz. 2018 yılı güncel fiyat listesine göre bu bakır türünün 25 Türk Lirasından alıcı bulduğunu söylemek mümkün olacaktır. TTR kırma bakırlar ise şu anda 24 Türk Lirası ile en yüksek fiyatı görüş durumdadır.

Bakır piyasasındaki gelişmeler sadece bu rakamlarla da sınırlı kalmamaktadır. Günümüzde sık sık kullanılan diğer bakır türü olarak bilinen kızıl bakır talaşları da artık satılabilecek. Bu tür ürünler için belirlenen satış rakamı ise 16 Türk Lirası 50 kuruş olarak belirlenmiştir. Bu rakamlardan da anlaşılabileceği gibi bakır hurdası satımı ek bir gelir elde etmek isteyenler için mükemmel bir fırsat olacaktır. Çünkü bakır madeni günümüzde her yerde bulunan madenlerden biri haline gelmiştir. Hiç bir ücret ödemeden bulabileceğiniz bu ürünleri satarak ciddi miktarlarda kazançlar elde etmek mümkündür. Bakır hurdacı her geçen gün gelişmesiyle, hurdaları daha iyi fiyatlarla satabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yaşlı Kadının Cesedinin Yerini Torunu Gösterdi
Yaşlı Kadının Cesedinin Yerini Torunu Gösterdi
Mehmet Özdilek Sivasspor maçından galibiyetle ayrılmak istiyor
Mehmet Özdilek Sivasspor maçından galibiyetle ayrılmak istiyor