İSKONTOKUPON.COM

İSKONTOKUPON.COM
İSKONTOKUPON.COM Harun
Bu içerik 381 kez okundu.

Kıyasıya bir rekabet ortamı içerisinde varlığını sürdürmek isteyen mağaza ve firmalar çeşitli yollara başvurmaktadır. Bu yollardan birisi de şüphesiz e-ticaret yoludur. E-ticaret ortamındaki rekabetten de sıyrılmak ve öne çıkmak isteyen mağaza ve firmalar avantaj fırsat kodları yayınlamaktadır.  Bu kodlar çeşitli sitelerde çeşitli alanlarda hizmet vermektedir. Fakat tüketiciler bu konuya şüphe ile yaklaşmaktadır. Alışkın oldukları alışveriş yöntemi dışına çıkarak sanal ortamda alışveriş yapma fikri onlarda bazı konular için kuşku yaratmaktadır. Bu kuşkunun oluşmasının en temel faktörlerinden biri de sanal ortamlarda alışveriş yaptıkları bazı sitelerin onlara sunulan promosyon kodlarının kullanıma izin vermemesi veya izin verdiği halde ödemeye yansıtmamasıdır. Tam da bu noktada sitemiz müşterilerin kuşkularına son vermektedir. Müşterilerine tamamen güvenilir alışveriş imkânı sunan sitemiz aynı zamanda müşterilerine 695 mağaza seçeneği de sunmaktadır. Sunduğu mağaza seçenekleri kategoriler şeklinde ayıran ve alışveriş yapmayı kolaylaştıran bir site düzeni vardır.  Eğer hala sitemizi ziyaret etmemiş ve indirim fırsatlarından yararlanmadıysanız çok şey kaçırmışsınızdır. Kaçırdığınız fırsatlardan bazıları:

  • Ucuz ürün alımı yapmak için harcadığınız vakitten tasarruf.
  • Daha pratik alışveriş imkanı.
  • Bütçe kontrol imkanı. Bu sayede sürpriz bütçe aşımları ile alışverişinizi sonlandırmazsınız.
  • İndirimli fiyatlar sayesinde daha fazla ürün alışverişi yapma imkanı.
  • Kredi kartı faizlerine uğramamak.
  • Daha geniş ürün seçenekleri.
  • Yorulmadan alışveriş imkanı.

 

KAZANÇLI ALIŞVERİŞ İMKÂNI: KAMPANYA KODLARI

Kampanya kodlarını genel olarak şu şekilde tanımlayabiliriz; firma veya mağazaların online alışveriş siteleri aracılığıyla tüketicilere sunduğu satış promosyon imkanlarına verilen addır.  Bu sunulan kampanya kodları bazen harflerden bazen sayılardan bazen ise hem harf hem sayılardan oluşmaktadır.  Bu kodlar alışveriş esnasında sepetinizde size oran olarak veya parasal olarak avantaj sunar. Bu sunulan avantajdan ise şu şekilde yararlanılır;

  • Kod kullanımı ile alışveriş imkânı sunan markalar sizlere SMS, e-mail veya bilgilendirme servisleriyle kupon kodlarınızı ulaştırır.
  • Siz de bu kodları kullanabileceğiniz mağazanın bulunduğu siteye giriş yaparak alışverişinizi gerçekleştirirsiniz.
  • Ve son olarak da sepet ödeme kısmındaki giriş kısmına kodu girerek indiriminizi alırsınız.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yaşlı Kadının Cesedinin Yerini Torunu Gösterdi
Yaşlı Kadının Cesedinin Yerini Torunu Gösterdi
Mehmet Özdilek Sivasspor maçından galibiyetle ayrılmak istiyor
Mehmet Özdilek Sivasspor maçından galibiyetle ayrılmak istiyor