FİLM MERAKLILARI BURAYA

FİLM MERAKLILARI BURAYA
FİLM MERAKLILARI BURAYA Harun
Bu içerik 456 kez okundu.

İnsanların bir çok farklı  özelliği olduğu gibi bir çok da farklı karakteri de vardır. Kimileri spor yapmaktan, kimileri kitap okumaktan, kimileri de film izlemekten hoşlanır. Film izlemekten hoşlanmayan bir insan film izle sitelerini internetteki bir reklamda görebilme ihtimali ile, arkadaşlarından duyabilme ihtimali aynı değerdedir.

Kültür insanı tutumlarını,düşüncelerini ve kendisini ifade edebildiği manevi değerler bütünüdür.Film izlemek de bir kültürdür diyebiliriz. Farklı kültürlerin etkisinde insanlarda farklı film kültürleri oluşmaktadır. Bu da insanların çeşitli filmleri izlemesini sağlamakta ve film izlemeye farklı bakış açıları geliştirmektedir.

Duyguların da film izleme üzerinde önemli bir etkisi bulunmaktadır. Bu vesileyle insanların içinde bulunduğu ruhsal durumlar da insanları duygu yüklü  filmlere yönlendirmektedirler. Film izle sitemizin içinde bir çok  farklı filmleri görmek mümkündür. Duygusal ,komedi ,korku, fanstastik, bilim kurgu gibi filmlerin izlenmesi üzerinde insanların o anlık duyguları etkili olmakta ve film meraklılarını farklı filmlere yönlendirmektedir.

Film izlemek insanların hayat koşuşturması içinde dinlenme ve zihinlerini boşaltma evresidir diyebiliriz. Bu hayat gailesi içinde insanların kendilerine zaman ayırabildikleri, boş vakitlerini değerlendirdikleri anlardır. İnsanlara farklı boyutlarıyla seslenen filmler bazıları için merak konusu iken bazıları için anı değerlendirme aşamasından oluşmaktadır. Bu da insanlar üzerinde farklı konularda filmler meydana getirmekte ve insanlara farklı bakış açıları kazandırmaktadır. Biz insanlar yaşadığımız kültürün etkisi ile çeşitli filmlere yönlenmekte ve  zamanla insanlar üzerinde  film merakı uyandırmaktadır.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı Öğrencilere Sürpriz Ziyarette Bulundu
Cumhurbaşkanı Öğrencilere Sürpriz Ziyarette Bulundu
Zincirleme Kaza Sonucunda 19 Kişi Yaralandı
Zincirleme Kaza Sonucunda 19 Kişi Yaralandı