İplik Fabrikası Alevler İçinde Kaldı

İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan Fatih ilçesinin semti Davutpaşa'da İbrahim Keten'in sahibi olduğu iplik üretimi meydana getiren Ketenoğlu Tekstil fabrikasında sabah saatlerinde yangın meydana geldi.

İplik Fabrikası Alevler İçinde Kaldı
İplik Fabrikası Alevler İçinde Kaldı Abdullah
Bu içerik 989 kez okundu.

İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan Fatih ilçesinin semti Davutpaşa'da İbrahim Keten'in sahibi buca eve gelen escortğu iplik üretimi meydana getiren Ketenoğlu Tekstil fabrikasında sabah saatlerinde yangın meydana geldi.

Yangın kısa zaman içinde tüm binayı sardı. Yangına çok sayıda itfaiye ekibi müdahale meydana getirilirken İstanbul Valisi Vasip Şahin yangının belli bölümünün kontrol altına alındığını ifade etti.

Zeytinburnu Davutpaşa’da yer alan bir iplik fabrikasında henüz ortaya çıkmayan bir sebepten dolayı yangın meydana geldi. Yangın kısa zaman zarfında tüm fabrikayı çevrelerken çok Avrupa ve Anadolu yakasından çok sayıda itfaiye ekibi olay bölgesine yönlendirildi. Henüz kontrol altına alınamayan yangının çevre binalara sıçramaması adına çalışmalar devam ediyor.

İstanbul Valisi olarak görev yapan Vasip Şahin, olay bölgesine gelerek incelmeler yaptı. Şahin yangının belli bölümünün kontrol altına alındığını belirtti. Bu zaman dek kendisine yaralanma bilgisi gelmediğinin altını çizen Vali Şahin, “İstanbul’a geçmiş olsun. Burada sabahleyin 06.45 sularında bir yangın meydana geliyor. Mesainin başlamadığı saatte olması büyük şanstır. Cenab-ı Hak korudu fabrikayı fabrika çalışanlarını. 06.47’de itfaiyeye ihbar yapılıyor. 06.53'te arkadaşlarımız görev başında. Bu zamana dek gördüğünüz gibi müdahale hızla sürüyor.” sözlerine yer verdi.

iplik fabrikası Davutpaşa yangın
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 En Kaliteli Dübel Fiyatları ve Çeşitleri - www.temalu.com.tr
En Kaliteli Dübel Fiyatları ve Çeşitleri - www.temalu.com.tr
Nokia 7.2 görüntülendi İşte özellikleri
Nokia 7.2 görüntülendi İşte özellikleri