Doyasıya TV Keyfi

Televizyon dünyanın en önemli kanallarını bünyesinde barındıran ve iptv ismi ile hizmet veren firmanın gerçekleştirmiş olduğu server ağı üzerinden alınan...

Doyasıya TV Keyfi
Doyasıya TV Keyfi Turan
Bu içerik 794 kez okundu.

Televizyon dünyanın en önemli kanallarını bünyesinde barındıran ve iptv ismi ile hizmet veren firmanın gerçekleştirmiş olduğu server ağı üzerinden alınan hizmet ile birlikte televizyon izlemenin keyfi sonuna kadar yaşanabilir. Firma ile iletişime geçerek aylık ya da yıllık dönemlerde verilmekte olan kampanyalar ile beraber bu hizmeti satın alabilirsiniz. Firmanın adresi olan iptvhdserver.org üzerinden iptv server hizmetlerine göz atbilir çeşitli kanallar üzerinden alabileceğiniz bütün tv hizmetlerini görebilirsiniz.

IPTV Sinema Kanalları

Sinemaseverler için oldukça önemli olan kanalların başında iptvserver üzerinden hizmet vermekte olan bu firmanın kanalları gelmektedir. ip tv satın alarak erişim sağlanabilecek olan sinema kanalları içerisinde; SINEMA 1, SINEMA 2, SINEMA 3, SINEMA 4, SINEMA 5, SALON 1 HD, SALON 2 HD, SALON 3 HD, LOCA 1, LOCA 2, LOCA 3, Smart Action HD, Smart Premium HD, Smart TUrk HD, FILMBOXHD AKSIYON, FILMBOXHD AKSIYON2, FILMBOXHD SPECIAL, FILMBOXHD ADRENALIN, FILMBOXHD ADRENALIN2, FILMBOXHD KORKU, FILMBOXHD KORKU, FILMBOXHD BILIMKURGU ve FILMBOXHD OSCAR alternatifleri bulunur.

www.iptvhdserver.org

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yaşlı Kadının Cesedinin Yerini Torunu Gösterdi
Yaşlı Kadının Cesedinin Yerini Torunu Gösterdi
Mehmet Özdilek Sivasspor maçından galibiyetle ayrılmak istiyor
Mehmet Özdilek Sivasspor maçından galibiyetle ayrılmak istiyor