Vahşet Davasında Babanın Delil Yetersizliğinden Beraatine Karar Verildi

İstanbul Bağcılar’da 3 yaşındaki erkek çocuğu İzzet Köklü’yü döverek öldürmesinin ardından alüminyum folyo ile sarıp daha sonrasında da çantaya koyup iki gün boyunca balkonda beklettiği; sonrasında taşındıkları Bursa’da hafriyat döküm bölgesinde gömdüğü öne sürülen baba Oğuz Köklü delil yetersizliği olması nedeniyle tahliye oldu.

Vahşet Davasında Babanın Delil Yetersizliğinden Beraatine Karar Verildi
Vahşet Davasında Babanın Delil Yetersizliğinden Beraatine Karar Verildi Abdullah
Bu içerik 823 kez okundu.

İstanbul Bağcılar’da 3 yaşındaki erkek çocuğu İzzet Köklü’yü döverek öldürmesinin ardından alüminyum folyo ile sarıp daha sonrasında da çantaya koyup iki gün boyunca balkonda beklettiği; sonrasında taşındıkları Bursa’da hafriyat döküm bölgesinde gömdüğü öne sürülen baba Oğuz Köklü delil yetersizliği olması nedeniyle tahliye buca eve gelen .

Bağcılar’da 6 Ekim 2014 tarihinde 3 yaşında olan oğlu İzzet Aydın Köklü’yü ilk önce döverek öldürdüğü belirtilen delil yetersizliği  olan sanık Oğuz Köklü hakkında, "Yakın akrabanın ölüme neden olacak şekilde kasten yaralama" ve "Eziyet" suçlarından 24 sene, eşi Fatma Köklü hakkında ise, "Suç delillerini yok etme, gizleme ve değiştirme", "Bildirim yükümlülüğünü yerine getirmeme" suçlarından sekiz seneye kadar çıkan hapis istemiyle yargılandıkları dava karar neticesi sonuçlandı.

Görülen duruşmada, sanık Oğuz Köklü’nün gömdüğünü söylediği alanda gerçekleştirilen aramada maktülün cesedi olmadığından otopsi işlemi gerçekleştirilemediği ve kesin ölüm sebebinin tespit edilmediği ifade edildi. Maktulün sağlık kayıtlarında bundan önce darp edildiğiyle alakalı olarak bulgu ortaya çıkarılmadığı, maktulde astım ve solunum yolu hastalıkları buca eve gelen ğuna yönelik savunmaları da doğrulandığı anlaşıldığı yer edindi. Müşteki sanık Fatma Köklü’nün ise maktulün ölümüne diğer sanığın sebebiyet verdiğine yönelik beyanlarının aşamalarda değiştiği anlaşıldı. 

Bağcılar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 En Kaliteli Dübel Fiyatları ve Çeşitleri - www.temalu.com.tr
En Kaliteli Dübel Fiyatları ve Çeşitleri - www.temalu.com.tr
Nokia 7.2 görüntülendi İşte özellikleri
Nokia 7.2 görüntülendi İşte özellikleri