Saray Gibi Düğün Salonu

Düğün, Başakşehir nişan ya da sünnet düğünü gibi olaylar insanlar için çok değerli ve anlamlı şeylerdir. Bunlara özen gösterip ileride bakabilmek için ölümsüzleştirmek isterler.

Saray Gibi Düğün Salonu
Saray Gibi Düğün Salonu Turan
Bu içerik 290 kez okundu.

Düğün, Başakşehir nişan ya da sünnet düğünü gibi olaylar insanlar için çok değerli ve anlamlı şeylerdir. Bunlara özen gösterip ileride bakabilmek için ölümsüzleştirmek isterler. Bu işte ilk kısım mekandır. Mekan kişiler ve konuklar için oldukça önemlidir. Gösterişli, şık bir mekan olmasını herkes istemektedir. Verdiği hizmete, kaliteye göre aldığı para uygun olan bir mekan da osmanlı davet saraylarıdır. Hemen web sitesine girerek: osmanlıdaversarayları.com sitesine girerek daha çok bilgi almak mümkündür. 900 kişiye kadar 3 farklı salon türü bulunmaktadır ve hepsi birbirinden şık durmaktadır.

Site İçeriği

Safir salon: safir salonu 800 kişilik kapasitesi bulunmaktadır. Bu salonlar da en çok yapılan Başakşehir düğün işidir. Çünkü insanların en çok misafirinin geldiği kendileri için yaptıkları düğündür. Takıların takılması için ayrılan kısım tarihi süs verilerek daha şık bir hale getirilmiştir. İşi profesyonellere bırakmak gerekmektedir. Başakşehir kına işlemleri için oldukça iyi bir mekandır.

Zümrüt salon: Bu salon 300- 400 kişiye kadar yükselmektedir. Osmanlı dizaynına göre aynı saray yapısı gibi yapılmıştır. Yakut salon: Bu salon da 600- 700 arası misafir haznesi bulunmaktadır.

https://www.osmanlidavetsaraylari.com/

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Melo ve Snejder'e İzin Çıkmadı
Melo ve Snejder'e İzin Çıkmadı
Muğla'da Temizleme Çalışmalarında Bizans Mezarlığı Bulundu
Muğla'da Temizleme Çalışmalarında Bizans Mezarlığı Bulundu