Markalı Ürünler

Yurtdışından ürün satın almanız için oluşturduğumuz amerikapaketim adresi ile Amerikadan alışveriş yapabiliyorsunuz.

Markalı Ürünler
Markalı Ürünler Turan
Bu içerik 307 kez okundu.

Yurtdışından ürün satın almanız için oluşturduğumuz amerikapaketim adresi ile Amerikadan alışveriş yapabiliyorsunuz. İnternet alışveriş mağazaları alanında bir çığır açan mağazamız bir ilke imza atarak, tüm dünya ülkelerinden alışveriş yapabilme imkânı sunuyor. Üstelik tüm güvenlik önlemlerini alarak internet üzerinde Amazon içeriği ile benzer bir siteyi sizler için oluşturuyoruz. Dünyanın neresinden ürün beğenirseniz beğenin ürünün linkini kopyalayarak sitemiz üzerine yapıştırdığınızda sizin adınıza ürün ile ilgili tüm işlemleri biz yapıyoruz. Gümrük ücreti gibi detaylı işlerle biz ilgileniyoruz. Sitemiz aracılığıyla, Google Pixel 2 gibi henüz Türkiye'de satışa çıkmamış ürünleri 3 gün içerisinde teslim alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. En kaliteli, yeni ve markalı ürünleri uygun fiyat ve taksit seçeneği ile satın alabilirsiniz.

Yurtdışından Ürün Getirtin

Firmamız içerik olarak çok detaylı tasarlanıyor. Elektronik, giyim, kozmetik, aksesuar, oyuncak, ayakkabı ve çanta gibi binlerce ürünü kolay yoldan satın almanıza önder oluyor. Üstelik tüm alışverişlerinizde Paypal hizmetimiz bulunuyor. Vermiş olduğunuz siparişiniz, dünyanın neresinde olursa olsun Los Angeles toplama merkezimize sizler için getirtiyoruz. İsterseniz ürününüzü 30 gün boyunca bu merkezde güven içinde sizler için bekletebiliyoruz.

Taksitle Ödeyin

Amerika paketim adresimizden tüm ürünleri peşin fiyatı üzerinden 3 taksite böldürerek satın alabilir ve ödeme yapabilirsiniz. Yurtdışında bulunan istediğiniz mağazadan, istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Sitemiz tüm müşterilerine web sitemiz aracılığıyla destek hizmeti sunuyor. Sormak istediğiniz tüm sorular için bizlere e mail adresimiz üzerinden ulaşarak, en detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

https://www.amerikapaketim.com/kategori

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yaşlı Kadının Cesedinin Yerini Torunu Gösterdi
Yaşlı Kadının Cesedinin Yerini Torunu Gösterdi
Mehmet Özdilek Sivasspor maçından galibiyetle ayrılmak istiyor
Mehmet Özdilek Sivasspor maçından galibiyetle ayrılmak istiyor