Haluk'un dilini eşek arısı sokuyor. Çocuklar duyamasın 2. Bölüm fragmanı

Yeniden seyircisiyle buluşan Çocuklar Duymasın'ın 2. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Çocuklar Duymasın 2. bölüm fragmanı

Haluk'un dilini eşek arısı sokuyor. Çocuklar duyamasın 2. Bölüm fragmanı
Haluk'un dilini eşek arısı sokuyor. Çocuklar duyamasın 2. Bölüm fragmanı Seyfullah
Bu içerik 915 kez okundu.

Bir zamanların efsaneleşmiş dizisi Çocuklar Duymasın 23 Temmuz 2017'de ilk bölümüyle yeniden ekranlara döndü. Dizinin merakla beklenen 2. Bölüm fragmanı da yayınlandı. Çocuklar Duymasın'ın 2. Yeni kısmınde Haluk'un dilini eşek arısı sokuyor. Ekip, Haluk'un bu yüzden mevzuşamama problemini düzeltmeye çalışıyor. İşte Çocuklar Duymasın 2. Bölüm fragmanı ve özeti...

ÇOCUKLAR DUYMASIN 2. BÖLÜM FRAGMANI

Yapımcılığını ve senaristliğini Birol güven'in üstlendiği, yönetmenlik koltuğunda Bora Tekay'ın oturduğu Çocuklar Duymasın 23 Temmuz 2017 tarihinde ekranlara geri döndü. Maceraların kaldığı yerden devam etmiş olduğu Çocuklar Duymasın'ın 2. Bölüm fragmanı yayınlandı. Çocuklar Duymasın 2. Yeni kısmıyle 30 Temmuz Pazar günü ekrana gelecek.

 

 

ÇOCUKLAR DUYMASIN'IN İLK BÖLÜMÜNDE YAŞANANLAR

Meltem, Haluk'u romantikleştirmek için elinden geleni yapıyor; Dominant Teyze Gönül ile Zero Tuna ise oran yaparmışçasına aşklarını yaşıyor!

Gönül ile Tuna, çocuklarıyla dönem farkı yaşarlar ve birbirlerini anlamakta güçlük çekerler. Hüseyin ile Emine'nin bolca koşuşturmalı ilişkisi, Hüseyin'in annesi Kadriye'nin gelişiyle bambaşka bir şekle dönüşür. Hüseyin ile Şükrü'nün arkadaşlığı ise kaldığı yerden devam etmektedir.

Uzun bir süredir iş dünyasından ayrı kalmak isteyen Taş Fırın Haluk’a, Fıs Fıs İsmail’in şirketinde ihtiyaç vardır. Önemli bir proje için Haluk’un işe geri dönmesini isteyen İsmail Bey, Haluk’u ikna etmeye çalışır. Haluk’un, bu zamana kadar hiç kimsenin sözleşme imzalatamadığı bilgili Osman’ı ikna etmesi gerekmektedir. Sadece bu iş göründüğü kadar rahat değildir... Haluk’u çok zor günler bekler.

 

Meltem, Gönül ve Tuna detoks yapmaya karar verir. Meltem, Haluk’un da detoks yapmasını isteyince birbirinden keyifli anlamış olur yaşanır. Tam bir TEOG annesi olan Gönül, Merve ve Orçun’u TEOG kampına alır. Sürekli test çözmesi gereken çocuklara internet yasaklanır.

Öte taraftan Emine’nin başı, kayınvalidesi Kükrek Kadriye ile beladadır. Toplumsal medyaya düşen Çaycı Hüseyin öldü haberleri ortalığı karıştırır. Gönül, bir eski dostlar yemeği organize eder. Bu yemeğe tüm eski arkadaşlar davetlidir. Dekolte kafa Selçuk’un saç ektirip ektirmediği ve kendisinden yirmi beş yaş küçük genç sevgilisi büyük bir merak mevzusudur...

çocuklar duymasın

cocuklar duymasın cocuklar duymasın 2. bölüm
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı Öğrencilere Sürpriz Ziyarette Bulundu
Cumhurbaşkanı Öğrencilere Sürpriz Ziyarette Bulundu
Zincirleme Kaza Sonucunda 19 Kişi Yaralandı
Zincirleme Kaza Sonucunda 19 Kişi Yaralandı