Ekspertiz Nasıl Yapılır?

Satın almaya karar verdiğiniz otomobili satış işlemlerinden önce ekspertiz raporu almak istiyorsanız, Kavacık oto ekspertiz firmamızı aramanız ve otomobilinizi iş yerimize getirmeniz gereklidir.

Ekspertiz Nasıl Yapılır?
Ekspertiz Nasıl Yapılır? Turan
Bu içerik 239 kez okundu.

Satın almaya karar verdiğiniz otomobili satış işlemlerinden önce ekspertiz raporu almak istiyorsanız, Kavacık oto ekspertiz firmamızı aramanız ve otomobilinizi iş yerimize getirmeniz gereklidir. Önceden randevu alarak da gelebilirsiniz. Kavacık araç ekspertiz iş yerimizde muhtelif test cihazları ile aracınızın tüm aksamları ve mekanik sistemleri test edilir ve tespit edilen en küçük hata ve kusurlar test cihazları aracılığı ile raporlanarak sizlerin bilgilendirilmesi sağlanır. Ekspertiz raporlarında aracın geçmiş dönemlerde kazasının olup olmadığını, arızalı parçalarının bulunup bulunmadığın görebilirsiniz.

Ticarette Güven

İkinci el bir otomobil almaya karar verdiğinizde, beğenmiş olduğunuz ve almaya niyetlendiğiniz otomobili pazarlık öncesinde mutlaka ekspertiz kontrolünden geçirmelisiniz. Beykoz oto ekspertiz ve diğer şubelerimizin tamamında, otomobiliniz kontrol için birçok test cihazına bağlanır ve tüm kontroller bilgisayar ortamında güncel yazılımlar ile yapılır. Beykoz araç ekspertiz teknik elemanlarımız ekspertiz işlemlerini adım adım yapmakta ve motor testi, boya kaporta testi, süspansiyon testi, alt düzen testi, elektronik beyin testi özenle yapılmaktadır. Her test farklı teknisyen tarafından yapılmaktadır.

Fren Testi

Otomobilinizin kontrolü için Kavacikotoekspertiz.com sitemizden randevu alarak zaman kazanabilirsiniz. Aracınızın ekspertiz işlemleri adımlarından birisi fren testidir. Fren testinde, sağ ve sol maksimum fren kuvvet ölçümü, tekerlek farkı yüzde oran ölçümü, araç tonajına göre fren sistemlerinin yeterliliği, frenleme sisteminde tekerleklerin katkı payı ölçümleri fren test cihazı ile en hassas ayarlarda yapılmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Muğla'da Temizleme Çalışmalarında Bizans Mezarlığı Bulundu
Muğla'da Temizleme Çalışmalarında Bizans Mezarlığı Bulundu
Hadise’nin Sahibi Olduğu Mekan Cep Yakıyor
Hadise’nin Sahibi Olduğu Mekan Cep Yakıyor